Як виводити плями і купувати ефективні плямовивідники?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3760
  • 0

Як видаляти плями і купувати ефективні засоби для усунення плям?

Важливо, щоб пляму було видалено як можна швидше - і, перш ніж вона увійде у тканину. Перша важлива річ, яку потрібно зробити, це визначити пляму. Це може бути зроблено шляхом спостереження:

Колір - Наприклад, пляма червоного кольору-від помади; коричневого кольору - від йоду.

Форма - Наприклад, туш проникає прямо в тканину, в той час як фарба буде накопичуватися на поверхні.

Запах - це часто сигнальний знак, який може визначити плями від парфумів або лікарських засобів.

Розташування - Наприклад, плями поту в пахвовій області костюма або сорочки.

На дотик - клей або клейку речовину - липкі; пляма від яйця заскарубла.

Якщо ви все ще відчуваєте, що Ви не знаєте, від чого це пляма, змочіть пляму в холодній воді і протріть, щоб видалити її. Якщо ви правильно визначте тип плями, ви будете знати, який плямовивідник найкраще використовувати.

Заходи безпеки, які потрібно мати на увазі.

Виводьте пляму негайно - ще до його висихання, якщо можливо.

При будь-якому використанні ефетивного засобу для виведення плям на кольоровому одязі, поекспериментуйте на швах або непримітних місцях.

Завжди виводите пляму з Вивороту, щоб виключати рух плями через тканину.

Уникайте прасування і машинної сушки тканин, з яких було виведено плями. Тепло з праски / сушки може засушити плями.

Видаліть як можна більше частинок плями, якщо це можливо, шляхом зіскоблювання, перш ніж застосовувати будь-який куплений засіб для видалення плям.

Велика кількість нанесеного засобу для виведення плям може порушити цілісність тканини.

Види плямовивідників

Абсорбенти - включають такі речовини, як кукурудзяний крохмаль, кукурудзяне борошно, порошок, крейду або тальк. Вони повинні бути нанесені на пляму, перш ніж вона висихає (або, якщо вона вже суха, потрібно її змочити). Видаліть порошок щіткою після того як він поглине пляму.

Миючі засоби - мила і синтетичні мийні засоби буде видаляти більшість не жирних плям і деякі жирні плями.

Розчинники - Включає сухі засоби для чищення й воду. Обов'язково перевірте розчинник у непомітному місці тканини перед використанням.

Купляти плямовивідник хімічного характеру не радимо - Це відбілювачі, оцет, йод (для видалення нітрату срібла), щавлева кислота (для видалення іржі - але, може пошкодити шовк) і тіосульфат натрію (для видалення йоду і хлору).

Фермент-містять засоби для чищення - Ці очищувачі видалять плями від крові, трави, шоколаду, губної помади, поту, молока, яєць.

Відбілювачі - засоби для усунення плям
Кисневі відбілювачі - Дуже м'які та безпечні для використання на всіх волокнах, і кольорових і білих.

Їх слід використовувати регулярно, так як вони призначені для запобігання потемніння тканини, а не для відбілювання забрудненої.

Хлор-містять відбілювачі - дуже сильні й ефективні засоби для усунення плям і повинні використовуватися з обережністю. Вони використовуються для білої бавовни, текстилю та деяких синтетичних матеріалів, але синтетика може пожовтіти, якщо хлорний відбілювач використовується на ній. Ніколи не використовуйте хлорний відбілювач: на шовку, вовни, віскози, ацетат, делікатних волокнах, спандекс і кольоровому білизна; в районах, де є багато заліза у воді або іржі в трубах (викликатиме пожовтіння).