Поради по виведенню плям

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3665
  • 0

Поради щодо виведення плям - універсальні засоби для усунення плям для одягу
Хто хоч раз у житті не панікував, дивлячись, як болото або рідина швидко псує улюблений одяг чи дорогі килими? Або зітхав у відчаї, оскільки він розгорнув пожовклу білизну, або відтирав даремно величезні плями у ванній, або у відчаї дивився на стіни вкриті дитячими карлючками від олівця?
Ми дамо вам декілька корисних порад, для покупки плямовивідника для одягу щоб ви могли з легкістю позбутися навіть від самих складних проблем з виведення плям, навіть таких які важко виводяться як плями від кави, вина, соусів, трави, масла, грязі.
Швидке та обережне видалення плям зберігає одяг у хорошому стані протягом тривалого часу і, отже, дозволяє знизити витрати на покупку нового одягу.
Видалення плям іноді може здаватися мало не складніше алгебраїчної задачі. До того часу як ви визначите тип плями, його походження, тип тканини і т.д., ви зовсім розчаруєтеся, і не будете більше хотіти вивести пляму. Тому вам слід дотримуватися кількох правил з виведення плям.

Дійте швидко.

Свіжі плями вивести найлегше. Візьміть собі за правило виводити плями відразу, як тільки вони з'явилися. Якщо пляма з'явилася на тканині, яку не можна прати ви повинні будете скласти одяг у хімчистку або ж скористатися нашим універсальним плямовивідником для видалення плям.

Дотримуйтесь інструкції.

Дотримуйтесь інструкції того засобу для виведення плям від іржі, який ви використовуєте. Не забудьте також врахувати поради з прання, написані на етикетці речі, яку ви збираєтеся прати.

Протестуйте плямовивідник для одягу на маленькому пляму.

Не забудьте протестувати універсальний плямовивідник на непримітній частині одягу або на маленькій плямі. Вам також необхідно буде переконатися, чи не линяє ця тканина і чи не змінює вона колір. Якщо це відбувається, вам не слід користуватися плямовивідник від іржі.

Виводьте плями з виворотного боку.

Виверніть одяг з плямою на іншу сторону і помістіть область з плямою поверх чистої білої тканини. Нанесіть універсальний плямовивідник. Так як вашою метою є виведення плями з тканини, потрібно стежити за тим, щоб пляма не розтеклася ще ширше. У цьому випадку біла тканина вбере зайву вологу і виведений бруд.

Не змішуйте різні засоби для усунення плям. Скористайтеся одним.

Змішування різних хімічних речовин може призвести до появи неприємного запаху або небажаного результату.

Бажано прати одяг після виведення плями.

Не забудьте ретельно випрати речі, на яких використовувався плямовивідник для одягу, щоб видалити залишки хімічних речовин з одягу.

Будьте терплячі.

Виведення плям займе небагато часу. Іноді вам доведеться виводити плями повторно.

Запам'ятайте - старі плями дуже важко вивести.

Плями, які потребують унікального методу виведення:
Жувальна гумка: прикладати лід для зміцнення гумки. Відламайте або зішкрябайте надлишки. Спрей-аерозоль з попередньою обробкою продукту. Відшкрібіть за допомогою надпотужного рідкого миючого засобу. Промийте теплою водою. Повторіть, якщо необхідно. Виперіть.
Дезодоранти: Нанесіть рідкий миючий засіб, вимийте в теплій воді. Нарости з солей алюмінію або цинку солі можуть не зникнути.
Лак для нігтів: Не використовуйте рідину для зняття лаку (або ацетон) на ацетат, тріацетатні тканини, так як вони можуть розчинитися. Віднесіть ці тканини у професійну хімчистку. Для інших тканин, використовувати рідину для зняття лаку, ацетон і плямовивідник разом.
Завдяки цим порадам і нашому плямовивіднику процес виведення плям стане для вас легким і приємним заняттям.