Як використовувати силіконові форми для випічки

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 4443
  • 0

Як використовувати і чистити силіконові форми
Переваги використання силіконових форм для випічки.
Кольоровий силіконовий посуд на прилавках багатьох магазинів привертає увагу великої кількості любителів випічки, але багато людей не знають, як використовувати і чистити силіконові листи і форми у себе вдома. Ось декілька порад інтернет магазину білий кіт у одесі
Силіконові форми виглядають дуже привабливо на полицях магазинів, але багато людей не наважуються відмовитися від своїх традиційних дек для випічки і купитити силіконові форми для випічки. Силіконове деко для випічки, або будь-який інший предмет з набору силіконової посуду буде служити вам довше, в ньому дуже легко пекти і дуже легко чистити після випічки.
Переваги силіконових форм
Набір силіконової посуду звичайно включає в себе форму для випічки хліба, форму для кексів, і кілька форм для тортів. Силіконові листи також доступні і замінять вам пергаментний папір або залізні листи, якими ви користувалися раніше. Ви готові випробувати нову посуд? Силіконові форми для випічки мають безліч переваг:

Силіконовий посуд не плавиться. Його не треба змащувати або викладати пергаментом!

Його дуже швидко і легко мити. Ніякої терки вам більше не знадобиться.

Використання силіконового дека так само допоможе вам позбутися від використання пергаментного паперу назавжди. Ці листи можна використовувати незліченну кількість разів.

Набридло возитися з витягуванням приготованого десерту з форми? Силіконові форми для випічки куплені в нашому в інтернет магазині Білий Кіт полегшать вам це завдання, просто дайте випічці охолонути кілька хвилин, а потім при обережному згинанні форми, випічка буде ковзати прямо в приготовлену тарілку.

Силіконові форми для випічки нагріваються рівномірно, тому забудьте про тістчки з почорнілим горілими боками, тепер це в минулому!

Силіконові листи також можна використовувати в морозильниках для заморожування фруктів та овочів, будьте впевнені - вони не примерзнуть до форми.

Як використовувати силіконовий посуд купленному в білому коті в Одесі
Незалежно від того чим ви користуєтеся, силіконовим деко або формою для випічки, вся силіконова посуд дуже проста у використанні. Їх не потрібно змащувати жиром або посипати борошном, боячись, що тісто прилипне. Приготуйте тісто як зазвичай, а потім поставте силіконову форму на металевий лист або грати. Вилийте тісто в посуд. Упевніться в тому, що лист або решітка не прикріплені занадто високо або низько в духовій шафі. Випікайте як звичайно.
Коли випічка готова, вийміть грати або лист разом з формою яка стоїть на ньому, трохи почекайте, поки вони охолонуть, а потім, легко натискаючи з боків форми, вийміть вашу випічку. Смачна випічка повинна вийматися без особливих зусиль.
Вимийте нові силіконові форми перед їх використанням у перший раз. Не забудьте також прочитати інструкцію виробника. Деякі форми потрібно використовувати при максимальній температурі, і деякі з них не можуть бути використані з металевим або зубчастим кухонним начинням.
Як чистити силіконові форми
Одна з неприємних речей у процесі випічки може бути прибирання та очищення посуду. Силіконові форми чистяться приголомшливо легко! Просто промийте їх в раковині і обережно протріть рушником. Через те, що силіконові листи протипригарні, вам не доведеться відчищати залишки пригорілості випічки з дна дека. Більшість силіконової посуду можна так само мити в посудомийній машині.
Силіконові форми для вепічкі приманюють пекаря своїм барвистим виглядом, але скоро після їх покупки вони стають просто незамінним кухонним начинням, тому, що вони прості у використанні, відмінно справляються зі своїм призначенням і легко чистяться. Тепер вибір лише за вамі.Закажіть силіконовий посуд у Білому Коті в Одесі.