У вагоні з Білим Котом

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3589
  • 0

У вагоні з ТОВ білим котом
Тим, кому влітку доводилося подорожувати нашими залізницями, не треба пояснювати, що таке російський плацкартний вагон. Як правило, чим жакіше на вулиці, тим менше вікон у вагоні відкривається. Про те, що таке кондиціонер провідники забули давним давно. У вагоні духота і тіснота.

Особливо непросто доводиться мамам з маленькими дітьми. Дітям не поясниш, що вагони у нас застарілі, а в провідників маленька зарплата. Вони вередують, погано засинають, іноді після довгої дороги навіть хворіють. На початку серпня цього року я їздила до родичів на південь разом зі своєю трирічною донькою Настею. З собою захопила кілька предметів продукції БІЛОГО КОТА. І не пошкодувала про це!

У мене в сумці були: універсальна серветка, серветка з іонами срібла, універсальна рукавиця і косметична рукавиця. І всі ці чудові речі дуже стали в нагоді і мені, і моїй донечці! Універсальною серветкою я перш за все протерла стіл. Серветка стала сірою так багато пилу було у вагоні. Потім цієї ж серветкою я багато разів протирала стіл і полку, коли Настя що небудь розливала або бруднила, а це у вагоні траплялося часто. Весь перелік товарів Ви зможете знайти в каталозі Білий Кіт
Вологою серветкою з іонами срібла зручно було протерти грушу, яблуко, помідор, диню ... Якщо ми купували щось по дорозі на станціях, дитина тут же вимагала дати їй це спробувати. А вимити фрукти або овочі відразу не завжди виходило в санітарних зонах туалети, як відомо, закриваються. До того ж, я не дуже довіряю «залізничній воді». Наша серветка надійніша. Косметична рукавиця просто рятувала Настю! Я «умивала» доньку вологою рукавичкою, протирала їй тіло, не боячись, що на шкірі дитини з'явиться алергія. Але ж від вологих серветок, які продаються в магазині, у нас один раз таке трапилося: протерли доньці обличчя, а потім щоки і ніс вкрилися якимось висипом, з'явилася почервоніння, роздратування. Це зрозуміло: серветки адже чимось просочують, і зовсім не водою. До того ж, Насті не подобається хімічний парфумерний запах від таких серветок. А наша косметична рукавиця і не пахне нічим, і м'яка, приємна на дотик, і очищає чудово. Кілька разів на дорозі я простірувала її дитячим милом, рукавиця завжди була чистою, і в доньки було відчуття свіжості і вранці, і вдень, і ввечері.

Сама я для особистої гігієни користувалася універсальної рукавичкою. Я читала в газеті, як з її допомогою доглядають за тілом. Дійсно, відмінна річ! Для жінки особливо. Мені у поїзді завжди не вистачає душу. Я так звикла перед сном і зранку приймати душ, що, якщо не виходить викупатися, відчуваю себе дуже некомфортно. А тут виявляється, можна витратити 5 хвилин, обтерти всю себе вологою рукавичкою, і ефект такий же, як від водних процедур! Єдине, про що я пошкодувала, це про те, що не вяла з собою вафельного рушникика від ТОВ БІЛИЙ КІТ.
Він теж виявився б дуже доречним. Наступного разу обов'язково візьму білокотовский рушник у дорогу. І ще, звичайно, візьму каталог БІЛОГО КОТА. Адже в дорозі дуже легко зав'язати контакти. Ми розговорилися з сусідкою, яка їхала на «в купе». Вона впізнала рукавицю і серветку, якими я користувалася, чула від знайомих про продукцію БІЛИЙ КІТ. Побачивши товар, що називається, «в дії», жінка ще сильніше зацікавилася. Я дала їй свій телефон. Може бути, подзвонить і контакт налагодиться. Загалом, ТОВ БІЛИЙ КІТ скрасив на з Настею шлях і здорово допоміг.
Дистриб'ютор Ірина АЛЬОХІНА