На пляж з БІЛИМ КОТОМ

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3339
  • 0
Спека жене нас до води. На пляж. До морського узбережжя, до озера, до річки, в крайньому випадку до відкритого. Звичайно, ми йдемо до води перш за все для того, щоб освіжитися і відпочити. Але нам є, що показати з чим вийти до людей. Адже ми й тут не забуваємо, що ми дистриб'ютори компанії БІЛИЙ КІТ! Яка ж пляжна екіпіровка білокотовця? Перш за все рушник з мікрофібри. Їх у нас широкий вибір, розміри на всі смаки. Який виберете? Може бути, банне, 80х150? Його і постелити можна хоч на шезлонг, хоч на пісок. Лягай, засмагай. Гігієнічно, зручно. У нього й обернутися можна після купання. Добре вбирає вологу, не доводиться терти шкіру, яка від сонця стає чутливою. Морська вода дає ефект лінзи, коли сіль кришталиками застигає на шкірі і стає відбивачем сонячних променів, від чого шкіра може обпектися.
У кожного члена сім'ї може бути свій рушник з мікроволокна, свого кольору. Синій, салатовий, рожевевий, білий ... Не переплутаєте. Можна вибрати інший варіант: великий банний рушник використати як підстилку, а обтертися промокнути, наприклад, супервсмоктуючим рушником 40х60.
Знову ж таки, маса переваг. Компактне, вбирає вологу, збирає мікроби, знезаражує. Хтось звик використовувати замість рушника з мікрофібри м'яку і компактну серветку Преміум теж непоганий варіант. Якщо з вами малюк йому варто захопити рушник дитячий з капюшоном. Якщо малюк перекупався, рушник зігріє його.
Не забуваємо про обличчя. Чому ви віддаєте перевагу? Косметичній рукавичці? Міні варежці?
Серветці для обличчя з мікроволокна? У будь-якому випадку, мікрорізане мікроволокно обробить шкіру обличчя краще, ніж штучно зволожені хімічні "вологі серветки". З собою на пляж взяли фрукти. Значить, до речі серветка з іонами срібла. Яблуко, груша, абрикос протерли зволоженою серветкою і можна їсти. Не обійтися на пляжі без наших супутніх товарів. Вони і функціональні, і служать відмінним інструментом бізнесу. На голову бейсболку з логотипом БІЛОГО КОТА. І від сонця захистить, і увагу приверне. Для купання собі білокотовский купальник, чоловікові, синові плавки з нашим логотипом. Якість гарна і знову ж зацікавлені питання сусідок: "А що це за котик у вас на купальнику намальований?" Зручна пляжна сумка від БІЛОГО КОТА доповнить ваш образ. У сумку вмістяться і рушник з мікрофібри, і купальні приналежності, і каталог БІЛОГО КОТА. А що? На пляжі погортати наш каталог саме миле діло. Там, дивись, і сусідка зацікавиться, їй можна дати оглянути. Розслаблений відпочинок, неспішна розмова без напруги, без натиску, а результат може виявитися найбільш несподіваним і приємним для вас обох. Щасливого відпочинку та хорошої погоди вам!