Торговий дім Білий Кіт для мережевиків

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3204
  • 0

Торговий дім Білий Кіт для мережевиків

... І ось я в гостях у Свєти в Єлабузі. Світлана - моя давня знайома, точніше - вона моя хороша клієнтка. Я завжди з повагою ставилася до неї, вона сама зробила себе і своє життя. Сьогодні вона-щаслива жінка, у неї є внучка, прекрасний великий будинок, процвітаюча
будівельна фірма, виглядає вона на всі 100%! Було вже 9 вечора, але в будинку було багато гостей, і спілкування з ними доставило мені величезне задоволення і користь. У 12м годині, коли гості розійшлися, Свєта покликала мене в сауну. Незважаючи на важкий день, я погодилася. Настрій був відмінним. Відвідування сауни Света обставила, як якусь церемонію: багаторазове відвідування сауни, масаж, мазі, а потім покликала пробігтися по камінчиками у дворі. І я ризикнула, хоча на вулиці лив дощ. Утрьох з її онукою ми бігали під дощем, стрибали, стоячи в калюжі, сміялися від душі. Впізнаєте Галину Іванівну? Я сама себе не впізнавала! Я веселилася як дитина і була щаслива. До цих пір, а минуло вже шість днів, я перебуваю в стані радісного збудження і позитивного настрою. Справа в тому, що 31 травня та 1 червня у нас в Казані, і в Набережних Челнах побували в гостях Срібний суперлідер торгового будинку БІЛИЙ КІТ Неллі Аванесова і керівник аудиторської фірми і ведучий тренінгів Ірина Покровська. Духовні закони в мережевому маркетингу: це тема для мене - біла пляма. А зі зростанням мого бізнесу в тд Білий Кіт, підвищенням відповідальності за свою справу потреба в цих знаннях почала зростати. На VI Регіональній конференції в розмові з Нелею я поскаржилася на труднощі в організації навчання, і вона запропонувала свою допомогу.

Неллі не є моїм верхнім спонсором, і це чудо, що вона приїхала!
Нас було небагато, 15 че котру і ми зібралися в офісі. П'ять годин пролетіли не помітно! Неллі щедро поділи лась з нами секретами свого успіху, вона вся світилася любов'ю, щирим бажанням допомогти нам в самому головному; зрозуміти - хто я, навіщо прийшла в цей світ, чого хочу, що значать для мене мережевий маркетинг і тд БІЛИЙ КІТ? «Мережевий маркетинг», сказала Неллі - «найкраща, найперспективніша модель особистісного зростання. Професіоналізм плюс духовність одно багатство!

Росту я - ростуть мої доходи ». І це правда! Адже мережевики - це люди дії. І ті, хто прийшов на цю зустріч, підуть з неї іншими, наповнені новими знаннями і духовним досвідом. «На події ми зростаємо!» По іншому цю зустріч і не назвеш ». Багато дуже серйозно ставляться до офіційного бізнесу Білого Кота. Хочуть багато і відразу! Життя показує: 5-6 років іноді йдуть на підготовку, а сам бізнес будується за 90-100 днів. Наш бізнес заснований на любові й довірі. Кожен працює на себе разом з іншими. Тільки допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі», сформулювала Неллі один з найважливіших духовних законів. І ми її почули, тому що далі вона дала чіткий план дій. Як важливо допомогти новачкові в його діях добитися результату! Результат дає віру в себе, і не тільки:

1. Вивчати, знати переважно щества, вигоди, перспективи мережевого бізнесу і нашого торгового дому Білий Кіт
2. Всю відповідальність за свою справу взяти на себе.
3. Розвивати наставницької вертикаль. Навчити «нижніх» ключ до успіху. Хороший спонсор - 50% успіху! «Люди роблять не те, що ви говорите, а те, що ви робите».
4. Інвестувати перш за все у себе! Тільки змінюючись на краще, ми здатні надихати людей, служити їм своїм прикладом. «Гроші з'являються в кишені, когда становится краще».
5. Ставити високі цілі. Кожному з нас повинно бути не байдуже, як живуть люди у світі. Почніть з себе. Головна мета: ким я хочу стати, який я хочу стати? Останнє, що мати, що робити - завдання, які треба вирішувати - на шляху до досягнення мети. Неля дуже докладно ділилася з нами, як навчитися заробляти гроші легко і швидко. Що треба навчати свою першу лінію, як знання духовних законів допомагає їй у бізнесі. Цю останню думку розвинула Ірина Покровська. Її виступ був присвячений мистецтву позитивного мислення, вихованню в собі хороших якостей, умінню управляти своїми думками, змінювати їх якість. «Життя - це проекція наших думок. Для живлення розуму потрібні чисті, світлі думки ». Навчитися створювати ці думки, щоб світ змінився на краще, позбавлятися від недоліків, генеруючи любов і спокій, в цьому суть духовних законів. «Необхідна критична маса позитивних думок ..., змінюючи себе, ми здатні на багато чого».

«Де знаходити людей?» Одвічне запитання початківця мережевика офіційної компанії Білий кіт пролунав на цій зустрічі.
«Не мовчати, не скромничати, ділитися інформацією, побільше контактів ...», сказала я.
«Любіть людей, будьте відкритими. Кожна людина - діамант! Допоможіть струсити з нього пилюку, і він засяє », сказала Неля.
«Станьте особистістю! І аромат вашої особистості (букет позитивних якостей) приверне до вас багатьох, багатьох людей », підсумувала
Ірина Покровська. На наступний день ми вже були в Набережних Челнах.
Як багато всього вмістила в себе ця зустріч: що означає бути професіоналом у своїй справі про культуру і чесності в бізнесі; про техніки медитації. Духовні закони, як і закони у фізиці та математиці, існують незалежно від того, знаємо ми їх чи ні, і
дію, хочемо ми цього чи ні. Знання духовних законів дає нам силу, допомагає створювати свій образ і жити - в гармонії з собою і навколишнім світом. «Умійте ходити по сонячній стороні життя ...» «Чудеса починаються там, де в відчинені вікна дме свіжий вітер ...» «Велика Істина - віддаючи, отримуєш». «Чесність - перший розділ Книги Мудрості». «Приймайте відповідальність легко і з задоволенням, і вона прикрасить вас, як корона». «Тільки спокійний розум здатний прийняти правильне рішення». Я брала з собою фотоапарат, але так і не зробила жодного кадру, я боялася пропустити хоча б одне слово. Істинні знання, високу духовність, ораторське мистецтво продемонстрували нам Неллі Аванесова та Ірина Покровська. Багато захоплених відгуків. «Мої думки перемішалися з вашими, дорогі Неллі та Ірина. Ваші думки стали моїми. Спасибі вам! «Я - спокійна душа». Виїжджала я з Човнів вже ввечері, лив дощ. Де зупинишся на ніч? Піти до Віри або до Світі? Я пішла до Свєти. У будинку було багато гостей, мене запросили до вегетаріанський стіл. Вони говорили про те ж! І це було ще одне Чудо! Останнє ви знаєте.

Відгук про семінар, Чесно кажучи, дізнавшись тему семінару - «Духовні закони в мережевому бізнесі», я подумала, що це не цікаво. Але погода була похмурою, я скасувала свої домашні свята і поїхала в офіс. Моєму погляду постали дві чарівні дами: Неллі Аванесова та Ірина Покровська. Скромні і мило усміхнені. Коли ж вони заговорили - така сила від них пішла: сила духу, знань, досвіду. Я, що пройшла багато шкіл, яка відвідала величезна кількість семінарів, сиділа, затамувавши подих. Начебто нічого нового, але
якими словами, з якою живлющої енергією вони говорили »У мене відразу після семінару виникли думки, які відкривають переді мною нові горизонти моєї діяльності в рамках нашої тд Білий Кіт. Поки я ще в пошуках всього що становить, тому не буду розкриватися, але в недалекому майбутньому обов'язково напишу, на що мене спонукали такі дивно симпатичні, успішності ІНШІ люди, як Неля Аванесова та Ірина Покровська. А нашій Галині Іванівні величезне спасибі за те, що навчилась чудово спілкуватися з людьми, тим більше такого рівня ерудиції і духовних цінностей.
З вдячністю і повагою, суперлідер Флюрі Шігапова.