Професійний каталог Білий Кіт

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3232
  • 0
У продаж надійшов новий професійний каталог товарів компанії БІЛИЙ КІТ 2008-2009. У новому, барвистому каталозі, виданому на глянцевому папері в оригінальному форматі, оформленому професійними дизайнерами, вашій увазі пропонується весь асортимент нашої продукції, включаючи килими, що дозволяє перетворити нудне і стомливе заняття з прибирання в задоволення. У цьому каталозі ви знайдете опис і коротку характеристику АКО КОСМОС і АКО АКВІЛОН.

Тут же представлені наші новинки: Щітка «Душ масаж» з ручкою, Рушник для цінного посуду, Рушники супер всмоктуючі, рукавиця «Душ масаж» для тіла, Щітка «Душ масаж» «Дорожня». У каталозі 115 ілюстрованих смуг з докладним переліком товарів, анотації до кожного, рекомендації щодо застосування і реалізації кожного виду продукції. Каталог замінює кілька каталогів компанії.

Це відмінний подарунок для новачка, для клієнта, просто знайомим, яких ви хочете познайомити з компанією БІЛИЙ КІТ. Запитуйте новий каталог в кіоску супутніх товарів і замовляйте в компанії БІЛИЙ КІТ!