ЩО ТАКЕ ТРЕТІЙ КИЛИМ

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3537
  • 0
На початку листопада 2008 року Президент компанії білий кіт Тетяна Володимирівна Воєводіна і керівник компанії Володимир Ігорович Стасевич побували в Ірландії у наших давніх партнерів і друзів, виробників бар'єрних килимів, фірми «Schmidt». Керівники БІЛОГО КОТА провели великі переговори з керівником компанії «Schmidt» Джеймсом Донеллі. Серед багатьох питань, - можлива організація виробництва бар'єрних килимів у Росії.

Поки це тільки ідея, привід для обговорення, «самі далекі підступи» до питання. Про терміни втілення ідеї в життя говорити ще рано, проте обидві сторони зацікавлені в такого роду співпраці. Мова на переговорах йшла і про розвиток нашого асортименту. Обговорювалися нові колірні і дизайнерські рішення для бар'єрних килимів. Ірландські дизайнери пропонують для на несення на поверхню килима самі різні малюнки, Тетяна Володимирівна привезла до Москви безліч ескізів і зразків, але для компанії дуже важлива думка і смак дистриб'юторів, клієнтів, споживачів Які малюнки будуть затребувані в Росії і країнах СНД, де продаються товари білого кота? Вирішувати вам. Щоб з'ясувати переваги белокотовцев, керівництво планує опублікувати в найближчій перспективі найцікавіші пропозиції від «Schmidt». Малюнки будуть вивішені в центральному офісі в Москві, а також розміщені на офіційному сайті компанії і в корпоративній газеті. Будь-який бажаючий зможе проголосувати за вподобаний малюнок і результати голосування будуть враховані при виборі товарів для білого кота.

Плануються нововведення і в формі килимів. Зараз в Ірландії і в Росії все більшої популярності набувають напівкруглі бар'єрні килими. З часом будуть запропоновані їх численні модифікації - різні фасони розмір, наприклад, килим у формі довгого «язика». Одне з цікавих пропозицій дизайнерів і розробників бар'єрних килимів - килимки для тварин. Тетяні Володимирівні Воєводіної запропонували «собачий» і «котячий» килимки. Дизайнерські варіанти розраховані на домашніх вихованців, які обожнюють не тільки сидіти і лежати на килимах фірми «Schmidt», а й «точити кігті», скребти лапами по поверхні килимків. Тваринам - задоволення, господарям - зиск: вихованці не псують кігтями меблі і стіни, а «зганяють» свою пристрасть до дряпання на затишному ворсі бар'єрних килимів.

Керівник компанії «Schmidt» Д. Донеллі розповів керівництву БІЛОГО КОТА про нові розробки його фірми. Зокрема, зовсім недавно був розроблений новий тип килимів на основі суміші ПВХ з гумою. Новинки поєднують у собі практичність і економічність ПВХ з достоїнствами гуми. Їх можна класти в пральну машину і прати. На VII Регіональної Конференції компанії БІЛИЙ КІТ, яку планується провести 1 квітня 2009 року в Суздалі, і до якої зараз ведеться активна підготовка, «Schmidt» організовує власний стенд, де буде демонструвати і проводити презентації своїх розробок. Ірландцям теж важливо знати думку своїх головних партнерів і споживачів - дистриб'юторів БІЛОГО КОТА. За словами Д. Донеллі, співробітники його компанії постійно рухаються вперед, втілюють нові ідеї, відстежують і використовують найновіші наукові розробки, проводять дослідження і моніторинги. І чуйно прислухаються до пропозицій «з місць», від споживачів.

Ось, наприклад, білий кіт запропонував компанії «Schmidt» створити антисептичний бар'єрний килим. І ірландці відгукнулися! За настійною раді білокотовців, учені з «Schmidt» створили килимок з іонами срібла. Як відомо, срібло не вбиває мікроби, але в присутності іонів срібла мікроби не розмножуються. Це дуже важливо! Адже широко рекламовані корисні »антибактеріальні засоби на зразок мила« Сейфгарт »та інших препаратів, що містять антибіотик триклозан, вбивають 90 відсотків мікробів. Але 10 відсотків залишаються! І мутують, стаючи ще більш небезпечними. Срібло ж просто блокує розмноження бактерій і дійсно несе здоров'я. Згадайте хоча б знамениті цілющі властивості «срібної» води. На графіках, наведених у рекламному буклеті «Schmidt», зафіксовані відмінності впливу на розмноження шкідливих бактерій килима собичним ворсом від килима з ворсом, насиченим іонами срібла, і навіть наведені графіки зростання колонії бактерій, наочно демонструють переваги срібного »килимка.