БІЛИЙ КІТ провів в Ірландії великі переговори.

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3512
  • 0
Відмінна новина для тих, хто є власником дорогого килиму - персидського, китайського, в'єтнамського ... У будинку, де є справжні, декоративні килими на стінах або на підлозі, бар'єрний килим просто незамінний! Чому? Справа в тому, що чистий килим «живе» втричі довше, ніж брудний. Частинки пилу буквально підрубуют, перетирають, завдяки своїй аброзивності, ворсинки дорогих килимів. Що, як правило, роблять домогосподарки, які хочуть вичистити килим? Пилососять його. Не знаючи, що тим самим дуже йому шкодять. Звичайний пилосос (не АКО) часточки бруду і пилу з ворсу до кінця не вичищає, але впливає на килим так, що самі тверді, гострі, щільні частки «осідають», «падають» по ворсу вниз, ближче до килимової підкладки, як раз до тих місць, де і найлегше «підрубати» ворсинки. Тому після чищення килима звичайним пилососом ворс стає ще більш крихким. Який же вихід? Вірний спосіб зберегти хороший дорогий килим, що коштує, можливо, кілька тисяч євро, це постелити на порозі бар'єрний килимок «Schmidt».

Бар'єрний килим на порозі затримує левову частку бруду та пилу, килим у домі залишається чистим і живе в три рази довше. (Ред. Ну, і, звичайно, чистити килим тільки за допомогою АКО!). Тільки один приклад: в шикарних готелях розстелені дуже дорогі, розкішні килими, розраховані на 8 і навіть 9 років служби. Але прибирають їх звичайними пилососами, вичищають, як відомо, лише 30 відсотків бруду. У підсумку замість 9 років розкішний килим «живе» всього 3 роки! А потім приходить в непридатність. Дослідження було спеціально проведено на замовлення Європейської Федерації Коврів (European corpet federation), штаб квартира якої знаходиться в Бельгії. Висновки дослідників однозначні: частки бруду підрубують, перш за все, не ворс килима, а наше здоров'я. Якщо порівнювати вартість колекційного килима і вартість бар'єрного килимка, то питання про «дорожнечу" останнього відпадає сам собою. білий кіт і «Schmidt» б'ють тривогу. Положення жахливе! Жителям великих міст в останні роки зберегти здоров'я дуже і дуже важко. Тільки уявіть собі: щодня на місто розміром з Лондон падає 30 тонн бруду. 70 відсотків цієї кількості заноситься на ногах і на колесах в приміщення. Тому, білий кіт разом зі своїми друзями і зарубіжними партнерами виконує сьогодні величезну соціальну задачу.

Ми не килимами торгуємо, ми рятуємо людство! Багато чого, про що йшла мова на переговорах, буде обговорюватися на Регіональній конференції навесні 2009 року. Ось, здавалося б, просте запитання: як розташувати бар'єрні килими при вході в приміщення? Виявляється, тут є свої секрети, від знання яких залежить ефективність дії килимів. Скажімо, при вході в готель, в офісну будівлю, в торговий центр килими повинні лежати таким чином, щоб люди не могли пройти повз них, переступити, обігнути, і, відповідно, не дати коврикам зняти бруд з підошов. Дрібниць у цій справі немає. Цікава тема для обговорення - «повернення» на ринок бавовняних бар'єрних килимів. Килими з використанням бавовняних волокон були першими, які з'явилися у ряді бар'єрних килимів. Потім вони поступилися місцем килимах синтетичним, віскозним, мікроволоністим, нарешті. Виробники пояснювали це тим, що, поперше, бавовняні килими не утримують стільки бруду та пилу, скільки синтетичні, і в других, синтетичні матеріали витривалішими, міцніше бавовни. Однак, в останній час спостерігається тенденція повернення до натуральних матеріалів. Бавовна, як натуральний матеріал для виробництва бар'єрних килимів, вже набирає популярності в Німеччині та Скандинавії.

За новою концепцією бавовняний килим має назву ТРЕТІЙ КИЛИМ. Тобто, першим на шляху бруду кладеться килим «спагеті», другим - «килим щітка» і третім - бавовняний килим. Багато споживачів стверджують, що бавовняні бар'єрні килими відмінно показали себе на порогах кухні та їдальні. Скажімо, в ресторанах килим кладеться на виході із залу ресторану в ресторанну кухню і чудово затримує всі жирні забруднення з кухні. Тетяна Володимирівна пообіцяла здивувати білокотовців цікавими новинками. Можливо, для нашої компанії будуть виготовлені й представлені на Конференції так звані «демонстратори бруду». Невеликі приборчики представляють собою прозору півсферу, що спирається на ділянку, вирізану з бар'єрного килима. Основа і півсфера міцно з'єднані між собою.

На килим всередині півсфери насипаний пил. Якщо півсферу перевернути догори ногами і потрясти, бруд висипається і стає видно глядачеві. Перевертаємо назад - пил і бруд лягає на бар'єрний килим, йде вниз між ворсинками і стає абсолютно непомітним. Важливо, що бруд нікуди не поширюється з килима. Поїздка керівників нашої компанії в Ірландії стала ще одним кроком на шляху взаємовигідного, довгострокового, багаторічного і плідного співробітництва білого кота і «Schmidt». Контакти наші стають все більш тісними, постачання все більш масштабними, і можливо недалекий той час, коли компанія «Schmidt» стане для білого кота не тільки торговельним, але й промисловим партнером.