Що таке професійна праска з парогенератором?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3985
  • 0
Що таке професійна праска з парогенератором?
Парогенераторні праски, або праски з постійним виділенням пари, складаються з традиційного праски з'єднаного трубкою з водяним баком / паровим генератором. Вони створюють значно більшу кількість пари в порівнянні зі звичайними прасками, а виробники говорять про можливість скорочення проведеного вами часу на половину (при використанні праски з парогенератором) в порівнянні з тим, як ви зазвичай витрачаєте на цей процес.
Резервуар
Більшість резервуарів у цих прасок вміщає близько 950 мілілітрів води, яких достатньо для прасування парою від півтора до двох годин, в залежності від того, який потік пари ви використовуєте - незначний або сильний. Багато прасок з парагонератором італія призначені спеціально для води з-під крана, що робить їх надзвичайно зручними. Якщо у вас є пом'якшувач води, - ви отримаєте кращий результат, змішавши в рівних частинах воду з-під крана і дистильовану воду. Деякі виробники не радять використовувати дистильовану воду, тому, альтернативним є використання мінеральної води.
Порівнюючи професійні праски з парогенератором, зверніть увагу на те, чи дозволяє резервуар його багаторазове наповнення водою. Відмітка низького рівня води на індикаторі, яку часто можна помітити в більш модернізованих моделях, є іншою гарною особливістю. Резервуар розроблений так, що у праски з парогенератором є вбудована підставка, або ж його можна ставити на дошку для прасування, хоча зберігати його на підлозі біля дошки все-таки зручніше. Подбайте про захист поверхні, на яку ви ставите праска тому, що дно деяких резервуарів може дуже сильно нагріватися. Для цієї мети буде досить товстого рушники або термостійкого килимка.
Праска
Ручні праски з парогенератором Італія легші, ніж більшість автономних прасок, якими значно приємніше користуватися. Тиску пари достатньо для обох сторін предмету одягу при прасуванні одноразово без застосування значних зусиль, а складки розгладжуються без проблем. Цей вид прасок незамінний для розгладження чохлів, висячого одягу, особливо таких, як плаття, костюми, і для портьєр.
Шукайте праска, у якої є термостат для регулювання температури прасування і кнопка, яка відключає пар для того, щоб ви могли його використовувати і як простий суху праска з парогенератором. Переконайтеся, що ви вибрали прилад з безперервним перемикачем пару, інакше, коли ви відпарюйте великі вертикально висячі тканини, наприклад портьєри, вам доведеться утримувати натиснутим перемикач, що робить задачу незручною.
Догляд
Утримувати в хорошому стані парогенераторну праску надзвичайно просто. Приблизно кожні 10 застосувань просто промийте резервуар і дайте йому висохнути. Підошва професійної праски з парогенератором, з тефлоновим покриттям або алюмінієвим, повинна чиститися від залишків і волокон звичайним засобом для чищення підошви праски.
Одне застереження: як правило, ці машини мають високу номінальну потужність, тому не вмикайте праска з парогенератором італія в ту саму розетку, до якої у вас включена мікрохвильова плита і не використовуйте їх одночасно, або ж ви ризикуєте залишитися без світла.