Що краще купити парову праску чи праску з парогенератором?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3556
  • 0

Що краще купити праску з з парогенератором чи парова праска з відпарювачем?

Коротка історія прасування та коротке порівняння переваг та недоліків італійських парових прасок на ринку, є гарним початком для того, хто хоче купити праску, але не знає, яку вибрати. Є вироби, такі як особисті парові праски і компактні праски, які часто також відносять до категорії "парові праски", але вони не є паровими прасками, і споживачі повинні бути проінформовані про це, перш ніж купити праску з парогенератором.
Історія
Ще у вісімнадцятому столітті жінки використовували важкі праски, щоб розгладжувати складки одягу. Важкі праски були дельтавиднинми чавунними пластинами, які нагрівалися в каміні. Вони продавалися набором по два, так як один ставили біля вогню, а інший використовували для прасування. Пластинами притискали одяг для того, щоб "розгладити" складки на одязі. Ці праски могли бути досить важкими, багато з них важили близько 10 кг.
Переваги
Винахід парової праски відпарювача зменшило час, який до цього витрачали на процес прасування білизни. Пар буквально відкриває пори тканини, що полегшує розгладження складок. Чим більше пари, тим легше гладити. Найкращі сучасні праски мають великі резервуари для води, можливість збризкувати тканину, і навіть функцію самоочищення, яка дозволяє зменшити накопичення мінеральних солей від жорсткої води всередині праски. Хоча важкі праски набагато частіше служать причиною виникнення зап'ястних і спинних розтяжок при регулярному використанні, вони також є традиційно кращим способом позбутися складок. У цей час виробники італійських парових прасок продовжують вести пошуки щодо винаходу потужних прасок, які були б легше і простіше у використанні.
Особливості
Парових прасок відпарювачів на ринку дуже велика кількість. Серед багатьох чинників, які слід враховувати при виборі праски, є його вага. Хоча важкі праски часто є більш потужними, регулярне використання важкого приладу може призвести до розтягування і болю. Багато споживачів вважають за краще антипригарні підошви, тому що вони легко ковзають по тканині. Розмір резервуара для води є важливим чинником, оскільки знижує необхідність заправки під час прасування великої кількості білизни. Повна праска води, однак, буде важкою. За даними опитування проведеного серед споживачів, найважливішими факторами при виборі праски є: функція, яка дозволяє випускати потік додаткової пари; функція, яка дозволяє збризкувати тканину під час прасування, а також бездротові моделі, але вони швидко остигають. На додаток до всього цього, переконайтеся, що вам подобається вибрана модель, і ви добре з нею ознайомилися. Ви віддаєте перевагу цифровиму дисплею і аналоговому набору? чи комфортно вам тримати в руці італійську парову праску? Ці особисті переваги, які ви повинні запам'ятати і взяти собі на замітку.
Види
Легкі і компактні, ручні праски часто вважаються найкращими для мандрівників. Вони достатньо малі, і можуть розгладити невелику частину одягу за один раз. Тому що вони такі легкі, не викличуть ніякого болю в спині або зап'ястях як це буває у випадку використання важкої праски та прасувальної дошки. Вони вимагають більше зворотно-поступальних рухів з-за їх невеликого розміру, але дуже рідко бувають такими ж потужними як важкі парові праски.
Типи
Особсті парові праски відпарювачі часто використовують в бутиках, а також для особистого користування. Техніка дозволяє користувачеві стояти прямо і, утримуючи його на одязі, відпарювати тканину. Хоча особисті відпарювачі технічно не праски, вони заслуговують на увагу, оскільки вони можуть досягти тих самих результатів, що й звичайні. Відпарювачі вміщають більше води, ніж малі, ручні праски, і пропускають пару через тканину з більшою силою. Таким чином, вони зможуть розгладити складки без великих зусиль з боку користувача. Відпарювачі більше підходять для прасування бавовни і льону. Інтернет магазин Білий кіт радить купити праска з парогенератором, крім ідеальної прасування ви так само вб'єте ще й усе мікроби на одязі.