Майбутнє Білого Кота з эко технологіями

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3395
  • 0

Майбутнє Білого Кота з Еко технологіями

28 числа останнього місяця літа Компанія БІЛИЙ КІТ відзначає вже третю річницю свого функціонально рясного і різноманітного, свого прогресивного і технічно високого, свого передового проекту ЕКО ТЕХНОЛОГІЇ! Саме тому 2010 рік оголошений Компанією РОКОМ ВИСОКИХ ЕКО ТЕХНОЛОГІЙ. На щастя, а не на жаль, не БІЛИЙ КІТ винайшов перший пилосос. І це навіть добре. За останнє десятиліття, як тільки світ став жити по-новому, в новому столітті і в новому тисячолітті науково-технічний прогрес не просто зробив крок вперед, а злетів, відкриваючи нам небачені раніше «чуда техніки». І ми взяли від цього найкраще!

Так, визнаємо, і до нас існував ринок клінінгового обладнання. Але в тому то й річ, що «існував», а не бурхливо розвивався. Саме ми, Компанія БІЛИЙ КІТ, у вашій особі, дистрибьюторів, розворушили цей ринок. По-перше, ми показали навколишнім нас людям всю простоту і в той же час могутність техніки, що працює на одній воді! По-друге, ми підказали нашим покупцям вірний напрям для капіталовкладень і інвестицій - у надійне, в необхідне, в капітальне - в техніку, що створює чистоту, комфорт, затишок, здоров'я в хаті! Ну і звичайно ж ми дали нашим дистриб'юторам можливість гідного заробітку!

Так, розворушивши і розсунувши рамки ринку побутових пилососів і прасок, ми зіткнулися зі зростаючою конкуренцією. Просувати ЕКО технології стало трохи складніше. А тут ще ця спека під 40 градусів і звалилася з Америки, вже всім добряче обридла «економічна криза». Але не варто зупинятися на досягнутому, змотувати вудки і опускати руки! Ми були, ми є, і ми будемо залишатися піонерами і лідерами на ринку ЧИСТОТИ БЕЗ ХІМІЇ. Труднощі треба долати. Вони нас загартовують, розвивають і відкривають перед нами нові можливості. А конкурентів боятися - на ринок не заходити. Та й не конкуренти вони нам зовсім! Імениті розробники економлять на якості продукції і робочої сили, перевівши своє виробництво в країни Азії та Східної Європи.

Мережеві компанії одного продукту не мають свого обличчя і їх мережі лопаються, як мильні бульбашки. Ми ж пропонуємо широкий спектр унікальних продуктів. Продовжуючи рухатися вірному напрямку ЧИСТОТИ БЕЗ ХІМІЇ, Білий кіт збільшив термін гарантії на АКО і працюємо над модернізацією та вдосконаленням нашої високотехнологічної продукції, ми розширюємо асортимент аксесуарів і приладдя, ми проводимо конкурси, переможці яких вже з'їздили і ще поїдуть до Італії, ми проводимо акції з різними подарунками або економічно вигідними пропозиціями Так, і річницю ЕКО ТЕХНОЛОГІЙ ми хочемо відзначити з подарунками для вас. Незважаючи на те що на складі залишилося лише невелика кількість прасувальних комплексів «АТЛАНТ», ми оголошуємо акцію - перші 8 покупців ГК «Атлант-1», що зробили покупку в період з 27 по 31 серпня, отримують в подарунок унікальне, неповторне, розкішне виріб ручної роботи з незвичайного муранського скла (г.Мурано, Італія).