Білий Кіт обєднує народи

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3396
  • 0
У Регіональному відділі центрального офісу компанії БІЛИЙ КІТ в Москві на стіні висить велика карта Росії. На ній багато багато прапорців. На жаль, місця не вистачає - щоб позначити всі великі, середні, невеликі міста, селища і села, куди прийшов уже БІЛИЙ КІТ зі своєю високою місією «чистота без хімії», потрібна була б карта в сотні разів більшого масштабу. Тому гасло, під яким вивішена наша карта, наповнений змістом і змістом. «БІЛИЙ КІТ по країні йде!» Не порожні слова. За десять років шанувальниками, прихильниками, послідовниками і активними лідерами компанії стали вже сотні тисяч жінок і чоловіків. Мало того, компанія наша давно зробила крок за межі Росії і принесла свої ідеї, свою продукцію в Україну, Білорусію, Казахстан, Азербайджан та інші країни так званого «пострадянського простору». Яке безглузде словосполучення! Сім десятків років ми були разом.

Зараз долі народів склалися так, що між нами пролягли кордони. Але люди не хочуть втрачати зв'язок з близькими, друзями, з тим, з ким довгі роки було стільки спільного. Вони шукають можливості до об'єднання. Можливості, якщо не політичні, то економічні, ідеологічні та особистісні.
Так ось, БІЛИЙ КІТ з самого початку став не просто «торговою компанією». БІЛИЙ КІТ - це провідник об'єднує загальнолюдської ідеї. Ідеї чистоти. Ідеї охорони природи з використанням новітніх технологій. Ідеї гідного заробітку чесним шляхом для всіх категорій громадян, незалежно від віку, соціального стану та «початкового капіталу». Під таку місію, під таку, не побоїмося цього слова, ідеологію готові підписатися представники різних народів, національностей, віросповідань і політичних поглядів. Десь життя краще, десь складніше, і БІЛИЙ КІТ стає часом єдиною можливістю налагодити життя, «вирулити» у всіх відношеннях на гідний рівень існування. Це теж об'єднує нас.
Силами БІЛОГО КОТА країни наші очищаються. Чисті річки, прозорі озера, густі ліси, квітучі поля, здорові, усміхнені діти це те, що ми хочемо бачити навколо, і для досягнення чого вже багато за десяять років зробили. Тому свято, що відзначається 4 листопада, Свято народної єдності, це, звичайно, і наше з вами свято, свято компанії БІЛИЙ КІТ. Вітаємо!