Якщо ці горіхи мильні Білий Кіт такі ефективні

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3405
  • 0

Якщо ці горіхи мильні Білий Кіт такі ефективні, то чому б не зробити звичайне мило на їх основі, пральний порошок і т.д.? Все-таки не в кам'яному віці живемо?

Мильні горіхи Білий Кіт - безкомпромісний продукт в плані натуральності, він такий, яким його зробила природа. Ефективне миючий засіб, що росте на деревах - дивно і просто! З приводу незручності, а скоріше незвичності його використання в побуті, написано в одній з попередніх статтей.
А що ж ми отримаємо, якщо одягти мильні горіхи компанії Білий Кіт в звичну для нас споживчу форму (шампунь, мило і т.п.)?
А отримаємо приблизно наступне:
1. Миючий засіб на основі мильного горіха буде містити або незначну кількість екстракту мильного горіха, або ціна його неприємно здивує покупця. Про це свідчать як прості розрахунки, так і той факт, що на ринку поширені лише дорогі продукти, що містять екстракти мильних горіхів (косметика класу преміум і т.п.). Покупцеві також доведеться платити за дизайн нового продукту та інші речі, які на якість продукту ніяк не впливають.
2. Миючий засіб на основі мильного горіха компанії Білий Кіт неминуче буде містити синтетичні добавки, зокрема стабілізатори та консерванти - інакше миючий засіб втратить свою силу ще до того, як Ви встигнете його купити.
Висновок: миючий засіб на основі мильного горіха від Білого Кота буде коштувати значно дорожче, втрачаючи в той же час свою натуральність, з усіма наслідками, що випливають.
P.S. з приводу кам'яного віку. Технічний прогрес бузусловно крокує семимильними кроками, але просту картоплю ми купуємо все також в шкірці, і перед її приготуванням беремо ніж, сідаємо зручніше над відром для сміття і ... - Далі Ви знаєте, навіть якщо не були в армії.