Як прикрасити ванну кімнату килимами?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3379
  • 0

Поради Білого Кота по дизайну ванної кімнати килимами

Як прикрасити ванну кімнату килимами?
Прикрасити килимами ванну кімнату це найлегший спосіб пожвавити атмосферу в домі. Килимки в ванну можуть перетворити сумне приміщення в яскраве витвір. Килим може створити координаційний центр кімнати, а так само захистити підлогу твердої деревини. Часто килимки використовують для зв'язки всіх декоративних елементів ванни.

І найкраще місце, щоб купити килими для ванної це магазин Білий Кіт. Ми є провідним дистриб'ютором якісних килимових покриттів, пропонуємо безліч варіантів стилів, кольорів, форм і тем. Надаємо безкоштовну доставку по Україні, без ризику, доставка можлива кур'єром, Ви оплачуєте покупку тільки після того, як отримали товар у руки. Ціни відповідають якості виробів, і навіть трохи занижені. Ми впевнені, Ви будете задоволені покупкою. Отже, якщо ви знаходитесь на ринку килимів, завжди думайте про Білого Кота.

Килими у ванну дуже різноманітні і можуть служити багатьом цілям у вашому домі. Якщо ви прикрашаєте велику ванну або маленьку кімнату, є килим і для цієї мети, який підходить саме вам.
На відміну від килимів які лежать від стіни до стіни, килими в ванні можуть привнести нові конструкції, в той же час, візуально не зменшуючи кімнату. Крім того, на відміну від килимових покриттів ванний килимок може бути змінений залежно від сезону, або Вашого настрою.

Якщо вам пощастило мати дерев'яні підлоги у ванній, килимки в ванні кімнати є чудовим захистом. Доклавши трохи зусиль, ваші дерев'яні підлоги будуть служити вічно. Вони не збирають алергени, за ними легко доглядати і утримувати в чистоті. Забезпечують ідеальний фон для красивого ванного килима. Але навіть якщо у вас є килимове покриття від стіни до стіни ви все ще можете використовувати килимки у ванну кімнату. Просто помістіть їх в місця, де найчастіше ступають ногами щоб захистити покриття.