Як працює парова праска відпарювача?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3375
  • 0
Як працює парова праска відпарювач?
Частини праски
Праска видаляє складки в майже будь-якій тканині шляхом застосування тепла, пари та ваги. Більшість парових прасок парогенераторів оснащені перемикачем для тканин, таких як шовк, поліестер, вовна і делікатних тканин, бавовни і льону. Для щільних тканин необхідно використовувати більш високу температуру, а більш тонкі тканини найкраще гладити при низькій температурі. Тепло, пар і вага парової праски відпарювача впливає на молекули в матеріалі одягу або тканини.
Теплостійкість і водостійкість
Металева пластина купленої парової праски, яку, як правило, називають підошвою, виготовлена з алюмінію. Це алюмінієва пластина була виготовлена з урахуванням водостійкості, щоб не зруйнувати метал. Пар виникає з виділення води з резервуару. Вода проходить через отвори в підошві парової праски парогенератора, які дозволяють рівномірне її виділення. Вода перетворена в пару випаровується відразу ж після її виходу з отворів в підошві праски.
Особливості праски відпарювача
Вбудований в праску термостат забезпечує контроль постійної температури для прасування будь-якого матеріалу. Користувачі можуть встановити відповідну температуру для будь-якого матеріалу. Перед прасуванням, просто виберіть зі списку матеріалів на циферблаті праски, ту, яку ви зібралися прасувати. Бак для води має індикатор (або можна побачити крізь пластикову поверхню) для визначення рівня води в паровій прасці парогенераторі. Якщо ви не впевнені в установці певного типу матеріалу, перевірте бірку на предметі одягу. На більшості бірок на одязі є інструкція для прання, в якій також написаний тип матеріалу.
Потужність
Майже всі парові праски які можна купити в інетернет магазнах або на ринках оснащені електричним шнуром живлення, який прикріплений до боці або задній частині праски. Електричний шнур живлення зроблений з жароміцного ізоляційного матеріалу, який також запобігає випадковим ударам електричним струмом. Електричний шнур часто постачається з вбудованою пружиною, яка віддаляє шнур подалі від металевих частин праски для безпеки того, хто ним користується. Деякі парові праски мають додаткові функції. Багато з них оснащені антипригарним контролером. Антипригарний контролер відключить живлення праски, якщо він залишений довгий час на прасувальної дошки. Ця функція служить для запобігання випадкових пожеж. Існують і інші праски, повністю бездротові. Цей останній тип парових прасок мають обмеження на кількість енергії, яку вони можуть використовувати під час роботи. Бездротові праски найкраще підходять для малого обсягу одягу, яку необхідно пропрасувати. Тим не менш, деякі бездротові праски оснащені функцією енергозбереження. Ця функція відключає живлення праски, якщо вона не використовується певний час. Це відбувається завдяки вбудованому в підошву датчику, що виявляє наявність контакту металу з матеріалом. Компанія Білий кіт пропонує купити парову праска Атлант виробленого в Італії.