Серветки smart для тварин

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3574
  • 0

«Витирай МЕНЕ, хазяйка!»

Я дуже люблю тварин. У мене вдома живуть дві собаки - довгошерсті тойтерьер і велика собака Куля, яку я врятувала від смерті. Третя частину року погода в Миколаєві, м'яко кажучи, погана: похмуро, ідуть дощі, підвищена вологість ... Після кожної прогулянки миття лап, живота, довгу шерсть з боків у Сейлора завжди було обов'язковим (як і у Кулі).

Коли йде дощ або на вулиці волого, мою маленьку собаку доводиться мити по 3 рази на день, що їй, природно, не дуже подобається. Коли він бачить, що я беру рушник, щоб витерти його, починається «війна» огризається, намагається вкусити рушник, звивається - словом, робить усе, щоб тільки його не чіпали. Але мокру собаку в холодному приміщенні тримати не можна! Захворіє! Два місяці тому я вирішила цю проблему. Я купила вафельну шведську серветку smart для прибирання в квартирі. І в один день подумала: «Чому ми говоримо і пишемо лише про людей? Про те, яке задоволення отримують від продукції компанії БІЛИЙ КІТ вони? Маючи вдома наших вихованців, наших домашніх улюбленців, ми просто зобов'язані купити серветку для догляду за нашими друзями! »Коли я в перший раз після купання Сейлора вирішила витерти його вафельної серветкою smart, він відреагував на серветку так само, як і на рушник.

Але коли я витерла цієї чудовою хустинкою його ноги, животик, спинку, собака заспокоїлася, що мене здивувало. А найголовніше - собака швидко стала сухою і чистою, тому що вода і залишки мила, шампуню, бруду вбирає в себе вафельна серветка Білий Кіт, яку я потім мию дитячим милом і вона знову стає чистою. Цією ж я протираю спинку і мордочку собаки. Тепер після миття у ванній мій Сейлор спокійно і витягає свої ніжки, немов говорить: «На, витирай! Мені дуже подобається! ». Ось вам наочний приклад: собака чиста і спокійна, а господиня, тобто я, дуже задоволена результатом дії серветки smart. Рекомендую всім власникам тварин купити шведські серветки, тому що нам дорого здоров'я наших улюбленців і ми хочемо, що б вони були здорові, красиві, доглянуті і дарували людям радість від спілкування із ними.
Наталія Заболоцька,
м.Миколаїв Білий Кіт, структура
суперлідера Галини ІВАНЧЕНКО