Парова швабра для дому

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3844
  • 0
Що являє собою парова швабра для дому?
По-перше, для чого використовують парову швабру? Швабри побутові добре знищують бактерії і залишки з усіх видів поверхонь у домі. Парові очищувачі видаляють ці залишки, і знищують неприємні запахи без використання шкідливих хімічних речовин, які використовуються при багатьох інших методах очищення. Ми всі повинні намагатися захистити наше навколишнє середовище і використовувати не хімічні методи очищення наскільки це можливо. Пароочищувачі також забезпечують швидкий і ефективний спосіб покращення якості повітря в будинку. Висока температура пари сприяє видалення побутових забруднень, і вбиває докучливі пилові кліщі. Це гігієнічний спосіб очищення підлог.
Парова швабра з мікрофіброю - це пристрій, що використовується для очищення герметичних дерев'яних підлог, ламініта, керамічної плитки, мармуру і кам'яних підлог без застосування хімічних речовин. Ця швабра побутова підключається до електричної розетки, таким чином, вона нагріває воду, яка наливається в резервуар швабри. Вода нагрівається до такого ступеня, що проводиться дезінфекція підлоги і видалення жиру і сміття гарячою парою. Парова швабра для дому є популярною альтернативою для тих, хто не хоче відтирати неподатливу плями і розливи. Тому вони використовують тільки воду, вони є екологічно чистою альтернативою, що очищає підлоги без хімічних речовин.
Перед використанням парової швабри з мікрофіброю, додайте води в резервуар. Водопровідна вода підходить для більшості швабр, а дистильована вода рекомендується для тих, хто використовує жорстку воду. Як тільки вода була додана в резервуар, швабра побутова повинна бути підключена, і вода буде нагріватися. Це займе всього кілька хвилин, щоб нагріти воду, а коли вона готова, потрібно натиснути кнопку або спусковий гачок щоб випустити пару. Якщо мета полягає в санітарній обробці, парова швабра повинна утримуватися на одному місці протягом 10 секунд. Цього має бути достатньо, для того щоб нагріти підлога до такої температури, що вб'є пилових кліщів, сальмонел, та деяких інших видів бактерій.
Парові швабри, як правило, поставляються разом з багаторазовими обтиральними матеріалами, які прикріплені до основи швабри.
Обтиральні матеріали прикріплюються до основи швабри липуча смужками. Тут пара з'являється і, рухаючи подушечками за статтю - бруд видаляється. Подушки можна прати в машинці і використовувати знову. Парова швабра для дому функціонує як інструмент для видалення липких забруднень, потертостей і стійких плям. Розпрямте подушечки і протріть поверхню. Дуже просто видалити бруд, просто очистіть її. Обтиральні матеріали використовуються багаторазово, просто потрібно випрати їх в гарячій воді з милом і обполоснути. Одна Стрічка може служити цілий рік! При гарному догляді за парової шваброю, що чистять подушки можна використати протягом 3 років. Вони залишаються в хорошому стані, тільки з часом змінюють свій колір.
Парові швабри не повинні бути використані на негерметичних дерев'яних підлогах, і варто проявляти обережність при використанні парової шваброю на герметичних дерев'яних поверхнях. Якщо утримувати швабру з мікрофіброю на одному місці занадто довго на дерев'яній підлозі, це може призвести до руйнування структури дерева. Парові швабри можуть також видаляти блиск з парафінових підлог. Якщо виникає питання про те, чи зашкодить парова швабра певному типу підлоги, то краще всього випробувати маленьку територію далеко від основного місця прибирання. Чистячі засоби не повинні бути додані в швабру, оскільки вони можуть привести до пошкодження пристрою.