Головні критерії для покупки ножів

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3796
  • 0

Ласкаво просимо на сайт кращих кухонних ножів. Шукайте собі гарний набір кухонних ножів? Кожна господиня і хороший кухар розуміють наскільки важливо купити на кухню зручні гострі ножі.
Подумайте скільки нервів йде коли ви хочете щось приготувати, а у вас погані ножі. Краще придбати один раз хороший набір і більше не думати про це. Набір кухонних ножів високої якості допоможе вам зробити приготування їжі задоволенням і заощадить ваш час і нерви.
Це дійсно велика мука готувати коли ваш ніж:

Не може легко розрізати м'ясо, курчати і т.д

Не зручно тримати його за ручку тривалий час

Потрібно часто точити

Важко мити

І інше

На сьогоднішній день представлений дуже великий вибір ножів.
Як вибрати найкращий кухонний ніж: у різних людей різні потреби, потреби смаку, фінансові можливості у виборі кухонного ножа або набору ножів.
Кращі кухонні ножі - огляди і рекомендації

Економ. клас - найкраще підходять для тих хто має обмежені фінансові можливості, але хоче придбати ножі якісної штампування.

Кращі кухонні ножі та набори (преміум клас) - для тих хто готовий витратити трохи більше грошей і отримати кращу пропозицію за свої гроші і кращий набір кухонних ножів.

Кращі ножі для кухаря (еліт. клас) - широкий вибір кованих і штампованих ножів.

7 факторів які допоможуть вам визначити роботу ножа:

Остротота

Матеріал і стійкість до корозії - залежить від правильної технології виготовлення та хімічного складу (вуглецева сталь, нержавіюча сталь, ламіновані і керамічні). На жаль даний факт перевірити складно і доводитися довіряти експертові і виготовлювачу.

Зручність і безпека - ручки особливого дизайну спеціально розроблені для зручності та безпеки тут грають не маловажну роль.

збереженість леза ріжучого краю - це той фактор який ви можете перевірити використавши ніж протягом 3 місяців, щоб не вчиться на своїх помилках скористайтеся рекомендаціями фахівців.

Функціональне призначення ножа - тут можна порекомендувати придбати відразу повний набір ножів і за ціною це вийде дешевше, ніж купувати кожен ніж окремо.

Баланс - коли ви починаєте різку баланс відіграє ключову роль в легкості використання ножа. Кращі ножі завжди мають високий рівень балансу

Легкість миття - не багато людей використовують для миття ножів, посудомийну машину. Кухарі й експерти не рекомендують використовувати для миття якісних ножів посудомийну машинку, навіть якщо фірма виробник цього не вказує. Керамічні ножі не рекомендується виробниками мити в посудомийній машинці. Тому якщо для вас важливий цей чинник, то не пропустіть його.

Що ви отримуєте купляючи набір кухонних ножів?
На сьогоднішній день представлено безліч різновидів наборів кухонних ножів на ринку, але в більшості випадків стандартний набір включає 5 предметів, таких як ніж шеф-кухаря, обрізний (очищуючий ніж?) Ніж для хліба, ніж для розрізання на шматочки (чи кулінарні ножиці), заточка для ножа і дерев'яна підставка для зручного зберігання.
Деякі набори дозволяють додавати інші ножі окремо. деяким людям не подобається ідея придбання стандартного набору кухонних ножів і їм достатньо придбати окрему підставку для ножів і зробити свій індивідуальний набір з ножів різний брендів.
Керівництво щодо купівлі набору кухонних ножів.
Для першої покупки не кожен хоче чи може собі дозволити, отримати великий набір ножів. Можливо, спочатку ви захочете купити ніж шеф-кухаря з цього набору, щоб спробувати, перш ніж зробити велику інвестицію прибрати набір даної марки.
Щоб вибрати набір, який підходить саме вам, ви повинні подумати про те як ви використовуєте ножі і як часто.
Ціна буде залежати від матеріалу з якого він виготовлений і від техніки виготовлення.
Пам'ятайте, що, дорогий ніж не завжди означає кращий.
Розгляньте, що ви хочете і що ви можете собі дозволити, і купіть ніж собі в магазині той набір, який більше всього підходить для ваших потреб.