Чиста хімія

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3878
  • 0

""Чиста"" хімія
Автор: БІЛИЙ КІТ
Від редакції: ми вирішили повністю опублікувати цей матеріал про шкідливиі і корисні чистячі засобі, забезпечивши його своїми коментарями. Багато правильного та корисного в ньому сказано, проте автор не знайомий з продукцією компанії Білий кіт Наші екологічно чисті, здорові та якісні засоби впораються з названими в тексті проблемами набагато ефективніше, швидше і краще, ніж те, що пропонує замість шкідливою отруйної хімії автор статті. Тому після кожного блоку ми пропонуємо читачеві здорову альтернатива ВІД БІЛОГО КОТА.

""При сучасному підході до прання та прибирання квартири те, що завжди вважалося порятунком від бруду і мікробів, насправді виявляється бомбою уповільненої дії. Але вибуху ви не побачите. Підступна хімія пральних порошків, засобів для миття підлог, чищення кахлів та освіження повітря не діє миттєво. Токсичні компоненти накопичуються роками та отруйні для людини протягом усього життя. Всі «освіжаючі» аерозолі розроблені таким чином, щоб триматися в повітрі максимально довго. Люди з бронхіальною астмою і алергіями відразу реагують на них. Але, якщо особисто ви, слава богу, цим не страждаєте, це ще не означає, що «освіжувачі» для вас нешкідливі. Просто результати такого отруєння проявляться «незрозуміло звідки» набагато пізніше. А щоб не було неприємних запахів, досить регулярно прибирати сміття, провітрювати квартиру, налагодити вентиляцію в туалеті - від «освіжувачів» сміливо відмовитися. Якщо ж хочеться приємних запахів, скористайтесь натуральними ефірними маслами або ароматичними паличками, зрозуміло, якщо немає протипоказань по здоров'ю "".

ЗДОРОВА АЛЬТЕРНАТИВА ВІД БІЛОГО КОТА: Ароматичні фігурки, АКО Космос, АКО Аквілон.

""Всі пральні порошки відносяться до дуже активних миючих засобів. Ще свіжа в пам'яті реклама прального порошку «результат біліше білого, навіщо платити більше?», Яка замовчувала, що після прання цим порошком на руках з'являються глибокі болючі тріщини. Багато перестраждавши цим господині вирішили все-таки «платити більше». Але і з дорогим пральним порошком поводитися треба обережно. Ручного прання намагатися уникати. Якщо все ж таки доводиться прати вручну - ретельно відмиваються руки від порошку і не періть на кухні. Відстань до їжі та посуду повинно бути не менше 2 м. насипати порошок акуратно - його пил може триматися в повітрі до півгодини. Встановлюйте на пральній машині режим з додатковим полосканням. Адже порошок дуже міцно «чіпляється» за тканину, практично не змивається з одягу і постійно контактує з тілом. Можливою, але більш трудомісткою альтернативою пральних порошків можуть бути ультразвукові пральні машинки. Вони добре відпирають зовсім без миючих засобів або зі звичайним господарським милом і надійно знезаражують речі "".

ЗДОРОВА АЛЬТЕРНАТИВА ВІД БІЛОГО КОТА: Мильні горіхи, пральні кульки, М'яч-кондиціонер, універсальний очищувач «Помаранчеве сонце».

""Свої речі можна привести в порядок підручними засобами, які знайдуться в будь-якому будинку. Якщо ви випадково посадили чернильну пляму, допоможуть звичайні сірники. Змочіть головку сірника водою і потріть нею пляму, вона дуже швидко зникне. Щоб білі шкарпетки та гольфи завжди виглядали ідеально і легко відпиралися, перед пранням їх треба замочити, а в воду додати 1-2 столові ложки борної кислоти. Хочете, щоб ваша тюль після прання виглядала як нова? Додайте до розчину синьки трохи молока. Якщо залишки мила складати в баночку з кип'яченою водою, а потім до цього складу додати краплю нашатирного спирту, - засіб для прання готовий "".

ЗДОРОВА АЛЬТЕРНАТИВА ВІД БІЛОГО КОТА: Пятновивідник «Білий чарівник», АКО КОСМОС, АКО Аквілон,

""Потрібно пам'ятати, що ви керуєте не безневинними порошками або рідинами, а хімічними речовинами, у жодному разі не передозвуйте їх. Питання не в економії, щедрості або швидкості прання. Головна загроза здоров'ю - це складові миючих засобів етиленгліколь та терпени, які зазвичай додані для хорошого запаху. Вони чудово справляються зі своїм завданням, але при взаємодії з озоном утворюють сполуки, токсичність яких перевищує всі допустимі норми. Уявіть собі, що, освіжаючии повітря в невеликому приміщенні за допомогою аерозолю, ви собі збільшили кількість вдихуваного формальдегіду на 25%. А, натерши до блиску брудну ванну, вдихнули втричі більше етиленгліколей, а то й просто хлору, ніж дозволено екологічними стандартами. Задумайтесь, що для вас важливіше - чистота або здоров'я, і уважніше читайте написи на етикетках. Далеко не всім по кишені ламінат на підлозі, у багатьох ще тримається звичне килимове покриття. Можна було б не згадувати засоби для чищення килимів, якщо б не обурлива реклама. Це коли мамам рекомендують користуватися ним «з гігієнічних міркувань» ... Невже можна всерйоз вважати, що розлитий компот, розмазане масло або навіть розсипана земля із квіткового горщика небезпечніше для здоров'я, ніж щільно всмоктувальним в структуру тканини хімічним миючим засобом? Поміркуйте самі: нам пропонують наситити килим явно агресивними речовинами, а потім просто пилососом зняти піну з поверхні. Зрозуміло, левова частка цих речовин залишається в килимі, якого дитина потім торкається руками. У нормальній квартирі не буває такого бруду, що небезпечніший миючого засобу. А отже, «очищаючи» килим, ви замінюєте не такі вже й шкідливі для здоров'я видимі плями на невидимі, але вкрай небезпечні. Посипте на ніч всю поверхню килима дрібною сіллю, а на наступний день протріть його вологою ганчіркою - і чистіше буде, і колір стане набагато яскравіший. Краще завжди прагнути замінювати фірмові миючі засоби дідівськими аналогами - господарським милом, содою, оцтом, просто гарячою водою в кінці кінців, і тоді вас не злякає, що «тьотя Ася приїхала!».

ЗДОРОВА АЛЬТЕРНАТИВА ВІД БІЛОГО КОТА: серветки з мікрорассеченного мікроволокна, каучукові щітки, швабри з насадками з мікрорассеченного мікроволокна, АКО КОСМОС, АКО Аквілон, Пятновивідник «Білий чарівник», Універсальний очищувач «Помаранчеве сонце», За матеріалами Київської преси. Автор статті - Тетяна Володіна.