Білий Кіт в країнах СНГ

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3771
  • 0

Всі колишні країни Радянського Союзу обєднує значний перелік подібних рис. Впершу чергу це мова, всі розуміють російську мову і вільно нею спілкуються, тому між такими країнами як Молдова(Кишинів), Грузія(Тбілісі), Арменія(Єреван), Естонія(Таллін), Латвія(Рига), Литва(Вільнюс), Киргистан(Бішкек), Таджикистан(Душанбе), Узбекистан(Ташкент), Туркменистан(Ашхабад), Казахстан(Алмаата) ну і звичайно Росія (Москва) і Україна(Київ) завжди буде певне братерство у стосунках. Немалої ваги і той факт що є певний спільний менталітет.

Люди в цих країнах подібно мислять, подібні життєві прагнення та світогляд. Компанія Білий Кіт дистрибютор високоякісних товарів для дому, прибирання, для кухні на просторі колишнього Радянського Союзу Білий Кіт має екслюзивне право від компаній виробників: Smart, Lekue, Manikini...та великого переліку інших компаній на продаж цієї продукції лише через власну мережу. Тому всі хто бажає придбати цей товар обовязково познайомляться з фірмою Білий Кіт.

Компанія Білий Кіт цікава своїм способом продажі товару. Продукція продається через дистрибьюторську мережу. Структурний або сітковий бізнес може будувати кожен, і це справді можливість. Щоб розпочати свою роботу в компанії необхідно лише купити, будьякий вибраний вами товар на суму близько 20 доларів США. Ви отримуєте свій реєстраційний номер і можете бути лише покупцем з власною знижкою. Знижки від 15% до 43%. Або ж Ви маєте можливість побудувати свою власну справу з фірмою Білий Кіт. Про деталі співпраці, про маркетинг план ви можете більш детально дізнатись написавши нам на електронну скриньку lighttwhitecat@gmail.com, також можливо звязатись по скайпу: vetal-kyrylov.

Ми шукаємо партнерів для співпраці в Молдові(Кишинів), Арменії(Єреван), Грузії(Тбілісі) та Казахстані(Алмаати), а також в інших країнах чи містах. У нас для кожного бажаючого є не лише пропозиція по побудові структурного бізнесу, але й пропозиція по співпраці у роботі інтернет-магазину. Якщо коротко, то ми пропонуємо Вам стати співвласниками інтернет магазину і займатись доставкою товару саме на вашій території. Це не потребує фінансових інвестицій Ви будете лише приймати замовлення які надходитимуть в інтернет-магазин і робити доставку продукції до Ваших клієнтів. Зайдіть будь-ласка в каталог товарів нашої продукції. Почитайте описи переглянте товар на фото. Ми самі користуємось цієї продукцією, і дуже задоволені. Також привабливим в компанії Білий Кіт є її соціальна спрямованість. Почати заробляти можна одразу з першого дня роботи у компанії. А завдяки нашій пропозиції ви будете мати ще одну перевагу - рекламу Вашого бізнесу через інтернет.