Білий кіт пропозиція у Києві, Донецьку, Дніпропетровську

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3443
  • 0

Сайт Білий Кіт запрошує до співпраці людей, з Києва, Донецька, Дніпропетроовська які бажають займатись сітковим маркетингом і продавати продукцію російської компанії.
Компанія є оптимальним вибором для тих хто хоче себе реалізувати у сітковому  бізнесі. Якісний екслюзивний товар у поєднанні з пластичним і демократичним маркетинг планом задовільнить і звичайного покупця, який бажає купувати товари зі знижкою, так і справжнього МЛМ бізнесмена.


Ви можете ознайомитись з продукцією переглянувши фото і опис кожного товару в каталозі інтернет-магазину. Фірма дистрибютор вже більше 10 років на ринку Росії та країн СНД. Але ринок в Україні далеко незаповнений. Якщо Ви проведете наступний експеримент, то дуже швидко і легко у цьому перконаєтесь. 
Виберіть будь-яке місто: Київ, Донецьк чи Дніпропетровськ і пройдіться вулицями цих міст запитуючи людей, чи знають вони компанію Білий Кіт. Як показує досвід 8 з десяти людей навіть не чули про існування такої компанії. одна людина скаже що десь чула, але навіть не зможе описати товар який продається фірмою. І лише одна людина більш менш чітко і зрозуміло опише продукцію, а також знатиме що це фірма сіткового маркетингу. Отже в таких містах як Київ, Донецьк та Дніпропетровськ ще дуже великі перспективи розвитку, як для побудови бізнесу, так і для продажу товару.


Ми запрошуємо усіх зацікавлених до співпраці незалежно від того чи вас цікавить лише купівля товару з накопичувальною знижкою, чи побудова власної сіткової мережі. Дистрибюторів нашої фірми обєднує не лише бажання і хороші можливості заробітку грошей, а також місія боротьби за чисте навколишнє середовище. Виховання у суспільстві екологічної культури. Девізом компанії Білий Кіт є слоган : «Чистота без хімії». І сьогодні справді завдяки новітнім технологіям можна повністю вилучити використання хімічних засобів для прибирання в домі, на офісі та інших приміщеннях де людина перебуває довгий період часу.
Якщо Ви вирішили співпрацювати з нами, телефонуйте 093 77 58 31; 096 653 14 04. А також якщо у Вас виникли запитання, ми з радістю відповімо на Ваші потреби.