Білий кіт Луганськ представляє інформацію про конкурси

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3499
  • 0

Білий кіт Луганськ надає інформацію про конкурси

Гарячі дні стоять у столиці. Москвичі тікають з розжареної Москви за місто або відсиджуються по домівках. Але в БІЛОМУ Коті робота кипить в будь-яку погоду - і в люті морози, і в палючу спеку. Тим більше що в центральному офісі у нас і прохолодно, і затишно - працюють кондиціонери, консультанти Компанії раді всім гостям, всіх зустрічають з повагою та увагою.

15-го червня о другій годині дня на п'ятому поверсі центрального офісу зібралися переможці конкурсу «Відпочиваючи - працюємо, заробляємо і виграємо!», Який проходив з 1 по 30 червня. Нагадаємо, переможцями конкурсу стали дистриб'ютори, які обслуговуються в центральному офісі компанії БІЛИЙ КІТ, які підписали з 1 по 30 чернвня не менше трьох новачків, сумарний ГО яких склав не менше 800 у.о. за цей період.
Таких переможців набралося 15 чоловік: Суперлідери Тамара Богатіна, Валентина Медкова, лини Лапіна, Дмитро Лазарєв, Світлана Оболоніна, Надія Лагутіна. Всі вони стали учасниками безпрограшної лотереї. Старший менеджер Відділу навчання та розвитку Наталія Федина та консультант Відділу навчання та розвитку Катерина Чуракова заздалегідь приготували лотерейний барабан, в який помістили пластикові «горішки» з записками - назвами призів. Серед призів, які чекають учасників лотереї тут же, у навчальній аудиторії, була продукція нашої компанії (серветки «Сяюча чистота», щітки «Душ-масаж» тощо), товари з символікою Компанії, побутова техніка. Найбільший приз - чудовий ва кава-машина. В аудиторії грала святкова музика, настрій у всіх був піднесений. Подарунки отримувати завжди приємно!

Все було по-чесному. Наталія старанно розкручувала барабан, учасники лотереї по черзі підходили й своєю рукою з хвилюванням витягали призи. Результатами залишилися задоволені всі, а особливо пораділа Світлана Оболоніна - саме їй дістався найбільший приз, кава-машина. Ми вітаємо всіх з переможців і дякуємо за відмінну роботу! Шановні керівники РЦК! Влаштовуйте промо-акції в своїх структурах і регіонах! Це чудова мотивація для дистриб'юторів. Шановні дистриб'ютори! Білого кота в Луганську Активно підписуйте новачків, слідкуйте за новинами - беріть участь в акціях Компанії! Їх буде ще багато, і нагороди обов'язково дістануться найбільш гідним, самим працьовитим, найбільш наполегливим!