Захист від Випромінювання Мобільного Телефону

Захист від Випромінювання Мобільного Телефону

У чому особливість захисту компанії Білий Кіт? Чим захист від випромінювання відрізняється від інших пропозицій на ринку?


У статтях ми вже описували, які є методи Захисту від мобільного телефону. Так само ми зробили короткий аналіз засобів захисту. Ми сподіваємося, що Ви будете уважні і не потрапите на хитрість шахраїв або неосвічених виробників. Купити захист можна в Москві, Києві, Дніпропетровську.
Нижче описаний захист від випромінювання мобільного телефону Білий Кіт.


З чого виготовлений Захист від випромінювання мобільного телефону?


Захист виготовлений з пластин металевого сплаву. Також в пластині зроблені вирізи на основі фрактала (складна геометрична фігура, що володіє властивістю самоподібності, тобто складена з декількох частин, кожна з яких подібна всій фігурі цілком). Як вже відомо, кожна матеріальна річ випромінює електромагнітні хвилі деякої довжини і частоти випромінювання. Пластина зроблена таким чином, щоб випромінювати хвилю, ідентичну мобільному телефону. Різниця лише в зрушенні фази випромінювання. Захист створює ефект динамічного гасіння. У шкільному курсі фізики цей ефект називається інтерференцією. Дві хвилі випромінювання накладаються одна на іншу. Оскільки пластина виготовлена таким чином, що має якість випромінювання рівно на половину фази пізніше, ніж випромінювання телефону, якщо б подивитися графік цих хвиль. Максимальні значення однієї хвилі збігаються з мінімальними іншої хвилі. Такі хвилі гасять одна одну, в сумі випромінювання рівне нулю.
Вибравши на сайті захист від мобільного телефону, Ви маєте можливість придбати продукцію компанії з безкоштовною доставкою в Україні Дніпропетровську та інших обласних центрах України, Росії.
Як працює Захист від мобільного телефону?
Слід ще зауважити, що випромінювання просторове, а не пласке, від цього теж залежить форма пластин і фракталів. Захист від телефону нерозбірна, тому не перевіряйте її будову. Не можна різати, пошкоджувати структуру накладки.
Захист від телефону фірми Білий Кіт враховує частотну модуляцію. Що це таке? У телефоні стандарт випромінювання 1800 мегагерц. Але модуляція трохи знижує або підвищує частоту випромінювання. Прилад, який гасить таку хвилю, теж повинен мати можливість трохи модулювати своє випромінювання, щоб гасити хвилю, а не підсилювати її.


Увага! Захист Білого Кота налаштована тільки на стандарт GSM-1800. Для інших стандартів працювати не буде, тому що частота випромінювання хвиль в інших стандартах відрізняється. І ще підказка. Якщо вам запропонують придбати захист, розрахований на декілька стандартів, знайте - це обман.
Інструкція для використання: відклеїти наклейку і приліпити пластину на задню частину мобільного телефону. Термін придатності практично необмежений.
Розмір: довжина - 4см., Ширина - 2,8 см., товщина - 2 мм.
Виробник: Росія
Продавець: Білий Кіт: Москва, Київ, Дніпропетровськ
Телефони в Україні: 093 77 58 931; 096 653 14 04

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1992
  • Виробник: Білий Кіт
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 625 грн.