Швабра побутова Хром

Новинка Швабра побутова Хром
Вам дивно, що миття підлоги може приносити задоволення? Виявляється, може, та ще яке! Адже все пізнається в порівнянні.

Замість громіздкої дерев'яної швабри для підлоги фірма SMART пропонує легкий комфортний виріб з телескопічною (подовжується) ручкою, яка висувається на будь-яку довжину від 80 до 150 см відповідно до Вашого зростанням.

Платформа швабри для підлоги з особливо міцного пластику і володіє великим ступенем рухливості (багатопозиційна). Швабра для підлоги легко обійде перешкоди у вигляді ніжок диванів і крісел, загляне в самі важкодоступні куточки вашої кімнати, і при цьому меблі рухати не доведеться! Такою шваброю для підлоги дуже легко і зручно мити підлогу, протирати стіни від пилу за шафами, протирати стелі.

У ванній кімнаті швабра для підлоги допоможе відтерти кахельні стіни і саму ванну. Використовуйте її також для миття вікон і лоджій, в будь-яких важкодоступних місцях.

До швабрі для підлоги ПОБУТОВОЇ пропонуються 3 види насадок з мікрорізаного мікроволокна, які легко кріпляться на платформу швабри для підлоги за допомогою особливо міцної липучки.

Насадка на швабру для вологого прибирання.
Всмоктує, забирає в структуру тканини будь-які забруднення, відтирає навіть чорні сліди від черевиків. При цьому її не треба сильно мочити у відрі з водою. Злегка зволожите насадку на швабру під краном або сам підлога з допомогою розпилювача, і беріться за справу!
Розмір: 44x13 см

Насадка на швабру для сухого прибирання
Вбере в себе пил набагато ефективніше будь-якого пилососа завдяки електростатичного ефекту, що виникає на її поверхні. Шведські фахівці вважають, що вона просто необхідна для щоденного догляду за паркетом і ламінатом. Адже часто зволожуючи підлогу, ми створюємо санітарно-курортні умови для мікробів, у надлишку що живуть на поверхні і особливо в ущелинах паркету. До речі, саме з цієї причини багато гігієністи заперечують проти миючого пилососа. Насадка на швабру допоможе Вам легко і швидко зібрати пил з поверхні шаф, стін і стелі. Побачите, скільки пилу опиниться на її білій поверхні! Так що не нехтуйте сухим прибиранням.
Розмір: 46x16 см

Насадка на швабру УНІВЕРСАЛЬНА
Використовується як для сухого, так і для вологого прибирання. У сухому вигляді відмінно полірує дерев'яну підлога (паркет, ламінат).
Розмір: 44x13 см

Догляд
Не рекомендується зберігати насадки на швабрі. Зніміть насадку після використання, очистіть її і висушіть. Всі насадки на швабру перуть з милом або м'яким миючим засобом для кольорової білизни. Не можна використовувати відбілювач і кондиціонер для води. УВАГА! Не кип'ятити, не сушити на гарячій батареї!

Саму швабру для підлоги зберігайте в підвішеному стані так, щоб платформа швабри для підлоги не стосувалася підлоги, або ставте на ручку платформою догори. Захищайте платформу від попадання пилу і смітинок - так липучка прослужить довше.

Можна замовити швабру для підлоги c 2-мя або 3-ма насадками. А також будь-яку з насадок на швабру окремо.

У подарунковий набір входить швабра для підлоги з 2-ма насадками (для сухого та вологого прибирання) + серветка ЛЮКС (32х31 см).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1554
  • Виробник: Smart
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 860 грн.