Кульки для помякшення води

Кульки для помякшення води
Пральні магнітні кульки для пом'якшення води.
Засоби миючі та пральні порошки, які ми застосовуємо для прання білизни, зовсім не так нешкідливі! Навіть після ретельного полоскання частина хімічних компонентів все ж таки залишається в білизні і, потрапляючи на тіло, викликає різного роду алергічні реакції.
Вирішити цю проблему допомогли німецькі фахівці, придумавшт пральні кульки. Виготовлені вони із спеціально розробленою для цієї мети гуми з металевою магнітною серцевиною всередині.
Під час машинного прання пральні кульки механічно вибивають бруд з білизни, імітуючи дію людських рук. Спеціальна гума амортизує удар об внутрішню поверхню машини, внаслідок чого машині не наноситься ніякої шкоди. Магнітний сердечник всередині кульок пом'якшує воду, завдяки просторовій переорієнтації молекул. У результаті кристали солей набувають обтічної форми, не осідають на білизні і внутрішніх деталях пральної машини. Таким чином, вам не потрібно використовувати хімічні пом'ягшувачі води. Зменшує застосування кондиціонерів на 30% і більше.
Переваги:
• Поліпшується якість машинного прання.
• Кількість миючих засобів можна скоротити на 50-70%.
• Менша кількість порошку краще виполіскувати, тобто його значно менше залишається в білизні, що сприятливо позначиться на Вашому здоров'ї.
• Використовуючи кульки можна прати при більш низькій температурі, ніж зазвичай потрібно для даного типу білизни, тобто відбувається економія енергоресурсів.
• Вода пом'якшується. Кристали солі не осідають на нагрівальних елементах, тому можна виключити з застосування Калгон - засіб для зменшення накипу.

Така прання особливо корисне в сім'ях з маленькими дітьми та алергіків.
Порада
Рекомендується 12 кульок (ціла упаковка) для великої закладку постільної білизни. 6 кульок для делікатного прання і велюру, 4 кульки для вовняних виробів.

Зберігання
Кульки поміщаються в барабан пральної машини і можуть перебувати там увесь час. Не радять постійно зберігати пральні кульки в машинах з електронним програмуванням.
УВАГА! Магнітні кульки негативно впливають на будь-які магнітні матеріали: відеокасети, лазерні диски, ТБ апаратуру і т.п. Тому, зберігати їх слід в деякому віддаленні від зазначених предметів. Ті, хто має кардіостимулятор, не рекомендується носити кульку в кишені або близько підносити до області серця.

Диаметр: 4 см
Кількість в упаковці: 12 шт
Виробник: TECHNOTRADE, Німеччина

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1475
  • Виробник: Technotrade
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 2 450 грн.