Шар для помякшення води

Шар для помякшення води
Шар для пом'якшення води
Вапняні відкладення вже при товщині шару в 1 мм дуже знижують передачу тепла, збільшуючи витрати електроенергії. Накип служить причиною утворення здуття і тріщин на деталях, що призводить до їх швидкого зносу і руйнування. У жорсткій НЕ пом'якшеній воді зменшуються миючі властивості порошків, якість прання та миття посуду при цьому погіршується. Миючі засоби та пральні порошки, які ми застосовуємо для прання білизни, зовсім не такі вже і нешкідливі! Навіть після ретельного полоскання частина хімічних компонентів все ж таки залишається в білизні і, потрапляючи на тіло, викликає різного роду алергічні реакції.

Тепер рішення знайдено! Німецькі фахівці, придумали Шар-кондиціонер для пральних та посудомийних машин, який ефективно пом'якшує воду, роблячи тим самим білизну м'якою і ніжною, а на посуді не залишається мутних вапняних плям. Побутова техніка працює бездоганно і служить довго.
Він має отвори і покритий спеціальною гумою, яка амортизує удар об внутрішню поверхню барабана. Спеціальні магнітні пластини, вбудовані в Шар, створюють магнітне поле, що призводить до пом'якшення води, за рахунок просторової переорієнтація молекул. У результаті кристали солей набувають обтічної форми, не осідають на білизні і внутрішніх деталях пральної машини. Дозволяє виключити з застосування Калгон - засіб для пом'якшення води. Економія кондиціонера - 100%!
Переваги:
• Поліпшується якість машинного прання.
• Кількість порошку можна скоротити в 2 рази і зовсім відмовитися від хімічного пом'якшувача води.
• Менша кількість порошку, краще виполіскується, тобто його значно менше залишається в білизні, що сприятливо позначиться на Вашому здоров'ї.
• Вода пом'якшується. Кристали солі не осідають на нагрівальних елементах, тому можна виключити із застосування Калгон.
• Підходить також для посудомийних машин.

Таке прання особливо корисне в сім'ях з маленькими дітьми та алергіками.

Зберігання

Не радять постійно зберігати шар-кондиціонер для пом'якшення води в машинах з електронним програмуванням.
Увага! Шар-пом'яkшувач води негативно впливає на будь-які магнітні матеріали: відеокасети, лазерні диски, ТБ апаратуру і т.п. Тому, зберігати його треба в деякому віддаленні від зазначених предметів. Тим, хто має кардіостимулятор, не рекомендується носити пом'яkшувачі води в кишені або близько підносити до області серця.

Пом'якшувачі води: шар-кондиціонер і пральні кульки можна використовувати незалежно одні від одного. Але разом вони значно покращують якість прання та економлять миючі засоби, доповнюючи один одного.

Діаметр: 5,5 см. Термін придатності - не обмежений.
Дистрибютор компанія Білий Кіт. Виробник: TECHNOTRADE, Німеччина

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1751
  • Виробник: Technotrade
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 700 грн.