Багатофункціональна установка Гладь

Багатофункціональна установка Гладь

Прасувальна дошка - невід'ємний атрибут домашнього господарства, а багатофункціональна прасувальна установка "Гладь" від компанії Білий Кіт - це ще й гордість господині.

Новий підхід до проектування і виробництва технічних пристроїв забезпечує високі споживчі якості і багатофункціональність, що є основною відмінною рисою всього спектру продукції Компанії Білий Кіт.

"Гладь" гарантує вам швидкий, легкий і високопродуктивне прасування. Гладильна установка з підігрівом, витяжкою і піддуванням допоможе вигладити тканину будь-якого виду, типу і фактури. "Гладь" має сучасний стильний дизайн, велику робочу поверхню, зручна в експлуатації і може бути обладнана як для промислового використання, так і для побутових умов.

Особливості та відмінні риси прасувальної установки "Гладь".

* Підігрів. Нагрівається прасувальна поверхня дозволяє видалити зайву вологу з предметів білизни. Підігрів прасувальної дошки запобігає промокання поверхні і одягу або тканини, яку ви гладите. Ця функція запобігає скупчення води та її конденсату на поверхні прасувальної дошки.
* Повітряна подушка. Подача повітря дає вам можливість працювати на "повітряній подушці". Функція піддування дозволяє гладити тонкі, ніжні тканини, на яких при звичайному прасуванні найчастіше утворюються заминання складки. Повітряна подушка полегшує прасування речей або їх частин (кишені, шви, важкодоступні області).
* Витяжка. Завдяки всмоктуючому потоку повітря тканина утримується на прасувальній поверхні, завдяки чому нею зручніше і легше прасувати. Витяжка дозволяє добре закріпити необхідні складки, одвороти і манжети, допомагає зберегти форму одягу або тканини на прасувальній дошці, вирівнюючи і висушуючи її на поверхні.
* Паросбірнік. Режим витяжки дозволяє всмоктувати зайвий пар, що подається з праски і усунути можливі неприємні запахи від розігрітої вологої тканини. Багатофункціональна установка "Гладь" забезпечена активним паросбірником, який видаляє надлишок вологи. Речі прасуються та висушуються з обох сторін. Їх відразу ж можна одягнути або прибрати в шафу на зберігання.
*Ніжна прасування. Завдяки функціям підігріву та витяжки або повітряної подушки ви можете розгладити самі делікатні речі і тканини. І зробити це можна просто руками або за допомогою рукавиці-прасування, розклавши виріб на прасувальній поверхні.
* Управління потоком повітря. Прасувальна установка забезпечена педаллю, за допомогою якої ви можете управляти потоками повітря. Переключення між режимами подачі (піддування) і втягування (витяжка) повітря знаходиться на панелі управління під дошкою. На цій же панелі встановлена додаткова (сервісна) розетка для підключення побутової праски.
* Вертикальне відпарювання. "Гладь" укомплектована тримачем для вішалок. Завдяки вільному обертанню ви можете використовувати тримач для вертикального відпарювання речей, що знаходяться на вішалці.
* Прасування рукавів. У комплект установки входить зручна, що повертається і легкознімна Рукавна платформа (міні-дошка) для прасування рукавів сорочок і блуз.
* Оптимальність і ергономіка. Ретельно розроблена конструкція поєднує в собі оптимальні розміри робочої поверхні 120х46 см з можливістю регулювати висоту. Є механізм зміни і фіксатор рівня робочої платформи. 7 положень установки підлаштовують прасувальну систему під ваш ріст. А пружні механізм дозволяє легко її розкладати.

Хромована сталева підставка з огорожею призначена для прасок будь-якого типу. За бажанням ви можете використовувати термостійкий килимок, що йде в комплекті з професійною паровою праскою АКО "Космос" та АКО "Аквілон".

Габаритна нижня полиця, розміром 55сх42 см, дозволяє складати велику кількість випрасуваної білизни.

Прасувальну установку можна легко поставити у вертикальне положення, а також легко пересунути завдяки колесикам.

У багатофункціональної системи "Гладь" чохол виконаний з термостійких синтетичних матеріалів з противоадгезіонними властивостями. Це означає, що таке покриття практично не пригорає під праскою, і до нього не липне тканина з синтетики. Крім того, при повністю охолодженому приладі чохол гладильного столу можна замінювати, а також прати вручну або в пральній машині при температурі 30 градусів.
* Підвищена надійність. Установка стоїть на великих стійких Х-ніжках з двома ребристими опорами для міцної фіксації на поверхні, які надійно страхують її від переворотів під час роботи, а також гарантують підвищену стійкість навіть на килимі і на гладкій підлозі.

Повністю металева структура забезпечує особливу міцність і довговічність експлуатації виробу. Ніжки виконані з хромованого металу. Дошка виготовлена зі сталевої сітки, обробленої катафорезу, що гарантує захист від іржі.

Панель управління оснащена кнопками включення-виключення електроживлення, кнопкою зміни режимів піддування-витяжка, індикатором включення живлення і мережевою розеткою для підключення побутової праски або парогенератора. Розетка має подвійний захист від дітей - кришку і запобіжні заглушки. Тепер, вийшовши з дому, ви можете не турбуватися, чи вимкнули ви праску. Відключивши живлення установки, ви автоматично відключаєте електроживлення приєднаного до нього обладнання.

Багатофункціональна прасувальна установка "Гладь" задовольняє жорстким вимогам Міжнародної Організації по стандартизації ISO 9001, має знак Євросоюзу і пройшла перевірку РОСТЕСТ.

"Гладь" - це прасувальна система нового покоління, яка поєднує в собі незвичайну функціональність і зручність з можливістю гладити ваші речі на професійному рівні. Функціональна насиченість і надійність установки роблять її незамінним помічником будь-якої господині.

Комплект поставки.

* Багатофункціональна прасувальна установка з підігрівом, витяжкою і піддуванням
* Чохол з термостійкого матеріалу
* Міні-дошка для прасування рукавів
* Держатель для вішалок і вертикального відпарювання
* Підставка з огородженням для праски
* Полка для складання білизни
* Педаль дистанційного керування потоками повітря
* Важіль регулювання висоти з фіксатором положення
* Розетка для підключення побутового праски або парогенератора
* Опис
* Інструкція з експлуатації
* Гарантійну угоду і Гарантійний талон

Технічні характеристики.

* Напруга 220 В
* Розетка для праски 16 А
* Потужність підігріву прасувальної поверхні 400 Вт
* Температура підігріву прасувальної поверхні під чохлом 55-58 градусів
* Температура підігріву прасувальної поверхні над чохлом 40-45 градусів
* Час нагріву поверхні до оптимальної температури 3-5 хв.
* Потужність вентилятора (наддув-всмоктування) 50 Вт
* Розмір робочої поверхні 120х46 см
* Габарити в складеному стані 150х46х15 см (з усіма аксесуарами)
* Кількість рівнів висоти 7 рівнів
* Висота у розгорнутому стані (від рівня підлоги) 75-96 см
* Вага в повній комплектації без упаковки 18,2 кг
* Вага в упаковке19, 9 кг
* Габарити упаковки 162х50х16 см

Гарантійний термін виробу становить 24 місяця від дати продажу покупцеві.

Виробник: МЕНІКІНІ, Італія.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1936
  • Виробник: Білий Кіт
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 33 975 грн.