Килим-щітка(40х60,60х90, 90х150)

Килим-щітка(40х60,60х90, 90х150)
Килим-щітка на ПВХ

Вуличний бруд - невичерпне джерело різноманітної патогенної мікрофлори. Висихаючи, бруд перетворюється на пил і розлітається по всьому приміщенню. Вчені довели, що в пилюці сучасних міст міститься практично вся таблиця Менделєєва: алюміній, барій, залізо, калій, магній і навіть миш'як. Поруч з транспортними артеріями та промисловими підприємствами пилюка «багата» кадмієм і свинцем. Також в пилу живуть грибки, їх спори, і пилові мікрокліщі. Їх виділення - найнебезпечніший алерген, здатний викликати у астматика важкий приступ задухи.

Тепер проблема вирішена! Брудозахисні коврики компанії SCHMIDT INTERNATIONAL на багато років позбавлять Вас від безплідної боротьби з вуличним брудом. Брудопоглинаючий килим, непомітний з виду, буквально зніме, «злиже» бруд з Ваших черевиків!

Брудопоглинаюче покриття призначене для того, щоб затримувати пил і бруд на порозі вашого будинку. Цей брудозахисний килим підходить для зони, розташованої відразу після входу (між двома дверима). Ефективний для зняття бруду з рельєфних підошов. Робоча поверхня - поєднання мікроволокна з поліестеру, волокон целюлози і нейлонової щетини. Таке поєднання дає унікальний синергетичний ефект: целюлоза відмінно вбирає вологу, поліестер утримує різного роду забруднення завдяки електростатичному ефекту. Нейлонова щетина брудозахисних килимів вичищає бруд з рельєфних підошов. Такий склад унікальний і не зустрічається в брудозахисних покриттях виробах інших виробників Європи.

Підкладка брудозахисних коврів виготовлена з високоякісного замінника каучуку - ПВХ (полівінілхлориду). Цей матеріал міцний і довговічний при дотриманні правил експлуатації та зберігання. Водонепроникна підкладка щільно утримує вологу всередині брудозахисного покриття та надійно охороняє Вашу підлогу від попадання піску. Таким чином, вона збереже свій початковий вигляд ще довгі роки.
УВАГА! Так як підкладка з ПВХ витримує тільки температуру (від 0 градусів і вище), його не можна довго зберігати на морозі. Рекомендується для закритих приміщень.
Догляд
Брудопоглинаючий коврик-щітка легко чиститься за допомогою каучукової щітки або пилососа. При необхідності мийте його під струменем води або у ванні з використанням м'яких миючих засобів. При перевезенні та зберіганні уникати сильного скручування, особливо при відємних температурах.

 

Колір: зелений, синій, сірий, бордовий
Розмір: 40х60 см(560грн); 60х90 см(880грн); 90х150 см(2200грн)
Вага: 0,8 кг; 1,8 кг; 4,8 кг
Підкладка: ПВХ
Виробник: SCHMIDT INTERNATIONAL, Ірландія

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1481
  • Виробник: Shmidt
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 700 грн.