Засоби від плям «Котячий язичок»: дорожній і олівець

Засоби від плям «Котячий язичок»: дорожній і олівець

Є у наших товарів один великий «недолік», на який часто вказують дистриб'ютори. Дуже вже наша продукція ... довговічна! Серветки з мікроволокна вірою і правдою служать своїм щасливим власницям
і 5, і 8, а кому і 10 років. Здавалося б - радіти треба. Ми і радіємо, звичайно, але, з іншого боку, хочеться, щоб клієнт нас не забував і звертався за поповненням свого домашнього білокотовського асортименту знову і знову. «Дайте нам видатковий товар!» Хором просили дистриб'ютори керівників Компанії. Керівництво відгукнулося на наші сподівання і підібрало для білокотовців продукцію, яка ідеально вписалася в нашу екологічну концепцію. Продукцію дійсно ефективну і ексклюзивну. Наші споживачі вже оцінили і полюбили і чистячі пасти, і екологічний очищувач «Помаранчеве сонце», і чудові мильні горіхи ... Знайти кожну з цих позицій на світовому ринку було непросто, але фірма Білий кіт прагне постійно збільшувати асортимент видаткової продукції. І планує робити це в майбутньому, розуміючи, що витратна продукція - це реальний прибуток, це постійні клієнти, це стабільність і робота на добрий імідж Компанії.

Засоби від плям. Ура! Скоро нас чекає новинка! В сім'ї «расходников» гряде поповнення! Незабаром у продажу в магазині Білий кіт з'явиться нова серія засобів від плям «Котячий язичок»: дорожній і олівець.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1027
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 125 грн.