Массажер на стопи ніг

Массажер на стопи ніг
Каучуковий массажер на стопи ніг
Масаж на стопи ніг практикується вже тисячі років. Люди у багатьох азіатських країнах, а також серед аборигенів Америки свято вірили в те, що через стопи людина пов'язаний із Землею і енергією Землі. У Європі лікування впливом на точки стали застосовувати з середніх віків. Але тільки в XX столітті допитливі жителі Заходу з'єднали мудрість і досвід древніх, в основному азіатських культур, з сучасним розумінням предмету. Всім відомо, що поверхня стопи забезпечена величезною кількістю нервових закінчень. Більше того, на ній є проекції практично всіх внутрішніх органів. Тому, масажуючи стопу, ми надаємо оздоровляюча вплив на всі галузі і поверхні організму. Це розслаблює м'язи і посилює циркуляцію крові у всіх частинах тіла. Саме тому медики та гігієністи рекомендують частіше ходити босоніж по траві і по піску. На жаль, виконати цю надзвичайно важливу рекомендацію при наших кліматичних умовах і способі життя досить важко, практично неможливо.
Тепер проблема вирішена: у вас є каучуковий массажер для ніг. Наш друг іспанська компанія LEKUE, що випускає улюблені всіма щітки душ-масаж для тіла, продовжує тішити нас новинками для здоров'я, зручності та краси повсякденному житті. Цього разу інженери і технологи фірми розробили каучуковий массжер для ніг.
Призначення
Масажер для ніг виконує масаж активних точок стопи. Це свого роду килимок, зроблений за формою стіп, який міцно кріпиться на дно ванни з допомогою спеціальних ніжних і високотехнологічних присосок. Робоча поверхня покрита щетинками, що нагадує щітку душ-масаж для тіла, але кілька щільніше. Щільність щетини підібрана таким чином, щоб, з одного боку, досягти масажними ефекту, а з іншого - не подразнюваити поверхню стіп зайве. Адже навіть корисні процедури треба проводити без крайнощів.

Рекомендації
Постеліть його на дно ванни, закріпіть присосками. Приймаючи душ просто стійте на масажері для ніг або злегка переступаєте по ньому. Не гаючи жодної хвилини дорогоцінного часу, ви зміцнюєте здоров'я. Рекомендації: Не використовуйте гелі для душу! Користуйтесь милом або взагалі виключіть миючі засоби!

Догляд
При забрудненні промийте массажер з милом і повісьте на гачок. Не зберігайте поруч з джерелом тепла. При застосуванні в душових кабінах не рекомендується різко змінювати температуру води (від гарячої до холодної).

Колір: жовтий, зелений, блакитний.
Розмір: 28х26см.
Виробник: LEKUE, Іспанія

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 796
  • Виробник: Lekue
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 100 грн.