Розчин мильних горіхів

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3417
  • 0
Компанія білий кіт представляє поради з виготовлення розчину з мильних горіхів

Другий спосіб прання - це приготування мильного розчину шляхом заварювання скорлупок окропом. Причому мильним розчином можна прати не тільки в машинці, але і вручну. Кілька слів про пральний порошк. Прочитайте інструкцію на будь-якому порошку.
Якщо прати речі по їх інструкції, порошку потрібно величезну кількість на кожне прання. На одну пачку виходить всього 3-4 прання. З мильними горіхами - зовсім інша ситуація. Наприклад, ось цей кілограм мильних горіхів я купив майже чотири роки тому.
У грудні 2010-го буде рівно 4 роки. Правда, я ним тільки перу, і нічого більше. Метал я не чищу, голову не мию. І думаю, що він мені прослужить ще якийсь час.

Менеджер компанії білий кіт Ганна Подрегульская:
- Мильні горіхи дійсно можна дробити. Їх навіть можна молоти у звичайній кавомолці. Давайте подивимося, що сталось з нашою футболкою. Основна частина плям змилася. Можна трошки потерти забруднені місця руками. Але краще, щоб футболка подовше полежала в мильному розчині - півгодини все-таки замало. Мильні горіхи справді виводять плями з одягу. головне, щоб була хороша концентрація сапоніну. Ми використовували для розчину близько десяти перемелених в кофемолці скорлупок. Якщо наш порошок з мильних горіхів залити окропом, то ви побачите, що весь сапонін виділиться відразу ж. Але сам порошок не розчиняється. Шматочки скорлупок залишаються у воді. Якщо при пранні ви насипите такий порошок в мішечок для прання, то весь порошок у вас залишиться на білизні, і навряд чи ви його вже відперете. Через найменші дірочки порошок просочується на білизні. Тому для прання за допомогою полотняного мішечка краще все-таки використовувати шкарлупки цілком. Деякі дистриб'ютори кладуть мильні горіхи у посудомийні машини й намагаються ними мити посуд. Посудомийні машини всі різні, не можна дати єдиної рекомендації, куди заливати розчин мильних горіхів. Можна зіпсувати техніку.

Полоскання у пральних машинах відбувається тільки холодною водою. Сапонін при цьому виділяється мінімально або взагалі не виділяється, і білизна після прання залишається чистою. А посуд виполіскується тільки окропом. Якщо ви додаєте мильні горіхи в посудомийну машину, вони виділяють сапонін до самого останнього етапу. Виходить, що і після миття на вашій посуді залишається відвар з мильних горіхів.
У нас в офісі компанії білий кіт є квітка, на листі якого завелася попелиця. Ми роздрібнили мильні шкарлупки, зробили відвар, остудили його, щоб не пошкодити рослину гарячою водою. Ми нічого не обприскували, ми просто поливали землю. Попелиця зникла. Коли ви продаєте мильні горіхи, обов'язково попереджайте, що при пранні можливий запах, схожий на оцтовий. Це природний запах натурального рослинного засобу. Якщо він когось не влаштовує, можна додати кілька крапель натурального ефірного масла.
Можна самим зшити мішечки для прання, покласти туди шкарлупки і дарувати в якості подарунка разом з брошурою та DVD-диском. Вийде дуже гарний подарунок - і оригінальний і, головне, корисний в господарстві.